Gå til hovedindhold

Philips 65" MLED950/12 The Xtra QD MiniLed Smart TV (2025)

PhilipsTvEAN: 8718863048566
Pris fra 11.798 krtil 19.999 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 8.201 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11.498 kr 6. maj

Sammenlign priser på Philips 65" MLED950/12 The Xtra QD MiniLed Smart TV (2025) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11798 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips The Xtra 65MLED950 65" 4K UHD (2160p) Smart TV
11.798 kr
Til butik
Philips The Xtra 65MLED950 65" 4K UHD (2160p) Smart TV billede

Produktinformation

Philips The Xtra 65MLED950 - 65" Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - TITAN OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Dot, Mini-LED - satinkrom

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 65MLED950/12
EAN: 8718863048566
Varenr.: 1003486017
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 65" MLED950/12 The Xtra QD MiniLed Smart TV (2025)
19.998,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 65" Fladskærms TV LED 4K 65MLED950/12 Ambilight
19.999 kr
Til butik
Philips 65" Fladskærms TV LED 4K 65MLED950/12 Ambilight billede

Produktinformation

Oplev en biograflignende oplevelse med Philips The Xtra MLED950. Med Dolby Vision får du alle detaljer med klare og levende billeder, selv i de mørkeste scener, præcis som instruktøren ønskede. Lyden leveres af et 4.1 surround sound-højttalersystem med 60 W og IntelliSound-processor, som projicerer lyd fra siderne og nedenunder, med AI-optimering til film, spil og serier - med fyldig bas, klare stemmer og en ægte følelse af højde. Ambilight-TV'et giver også gaming et ekstra boost med HDMI 2.1, 144 Hz VRR, ultralav indgangsforsinkelse og Game Bar 2.0, der lader dig tilpasse indstillinger, Shadow Enhancer og trådkors, og understøtter pc-gaming samt op til fire Bluetooth-controllere. Integrationen med Smart Home-netværk via Matter, indbygget Alexa, Google-smart-højttalere og Apple AirPlay gør det nemt at styre TV'et og andre enheder. Med Titan OS finder du hurtigt dine yndlingsserier og apps, kan tilpasse startskærmen og få forslag fra streamingtjenester. Den avancerede Ambilight Plus-teknologi forstærker billedoplevelsen ved at projicere objekters bevægelser i lys omkring TV'et, mens P5-processoren med AI optimerer kontrast, farver, detaljer og bevægelse, tilpasset rummets lys. Kombinationen med Quantum Dot MiniLED-teknologi giver dristige farver, skarpere hvid og dybere sort, hvilket skaber et livagtigt, realistisk billede. Alt dette er pakket ind i et elegant, næsten rammefrit design, hvor Ambilight også skaber stemningsbelysning, når TV'et er slukket.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Fladskaerms TV
Artikel nr.: 65MLED950/12
EAN: 8718863048566
Varenr.: 3365030

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 65" MLED950/12 The Xtra QD MiniLed Smart TV (2025) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 65" MLED950/12 The Xtra QD MiniLed Smart TV (2025) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK11.798 kr11.798 krKøb
2Komplett DK19.998,75 kr19.998,75 krKøb
3Proshop DK19.999 kr19.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 65" MLED950/12 The Xtra QD MiniLed Smart TV (2025)

PriceData har fulgt prisen på Philips 65" MLED950/12 The Xtra QD MiniLed Smart TV (2025) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 7.999 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 19.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.786 kr.

Den nuværende pris på 11.798 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Philips 65" MLED950/12 The Xtra QD MiniLed Smart TV (2025). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Philips 65" MLED950/12 The Xtra QD MiniLed Smart TV (2025) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202611.798 kr30 kr (0%)
27. maj 202611.768 kr10 kr (0%)
24. maj 202611.778 kr10 kr (0%)
22. maj 202611.788 kr10 kr (0%)
15. maj 202611.778 kr30 kr (0%)
14. maj 202611.808 kr210 kr (2%)
12. maj 202611.598 kr70 kr (1%)
8. maj 202611.528 kr30 kr (0%)
6. maj 202611.498 kr50 kr (0%)
1. maj 202611.548 kr1.153 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret