Gå til hovedindhold

Philips 43HFL6214U - 43 Diagonal klasse Professional MediaSuite LED-bagbelyst LCD TV - sundhedspleje/hotel - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - antracit-grå

PhilipsPræsentationstavlerEAN: 8718863030820
Pris fra 4.546 krtil 5.988 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.442 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips 43HFL6214U - 43 Diagonal klasse Professional MediaSuite LED-bagbelyst LCD TV - sundhedspleje/hotel - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - antracit-grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4546 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Professional MediaSuite 43HFL6214U 43" 4K UHD (2160p) Smart TV
4.546 kr
Til butik
Philips Professional MediaSuite 43HFL6214U 43" 4K UHD (2160p) Smart TV billede

Produktinformation

Philips 43HFL6214U - 43" Diagonal klasse Professional MediaSuite LED-bagbelyst LCD TV - sundhedspleje/hotel - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - antracit-grå

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 43HFL6214U/12
EAN: 8718863030820
Varenr.: 1000604313
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 43HFL6214U Professional MediaSuite - 43" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel
4.569 kr
Til butik
Philips 43HFL6214U Professional MediaSuite - 43" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel billede

Produktinformation

LED-bagbelyst LCD-TV leverer 43" 4K UHD (3840 x 2160) billedkvalitet med Android TV, indbygget Chromecast og Wi‑Fi/LAN-tilslutning til professionelle sundheds- og hotelmiljøer. Philips 43HFL6214U Professional MediaSuite kombinerer fleksible konfigurationsmuligheder med streamingapps fra Google Play samt HDMI- og USB-tilslutninger til nem integration i kommercielle installationer. 4K UHD (2160p) opløsning, 16:9 billedformat Android TV 9.0 platform med Google Play Store Indbygget Chromecast; understøtter Netflix, YouTube, Google Play Movies og mere Tilslutning: Wi‑Fi (802.11ac) og LAN (Ethernet) 3x HDMI-porte og 2x USB-porte Kommercielle funktioner inkl. CMND-administration, menulås, volumenbegrænsning og multi-fjernbetjening Bygget til kontrollerede, forbundne rum, hvor pålidelig streaming, administrationsfunktioner og moderne 4K-skærmydelse er vigtig.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: 43HFL6214U/12
EAN: 8718863030820
Varenr.: 3090092
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 43" Business TV, 4K UHD,
5.459 kr
Til butik
Philips 43" Business TV, 4K UHD, billede

Produktinformation

Philips 43HFL6214U/12 Business TV 4K UHD Oplev exceptionel billedkvalitet med Philips 43HFL6214U/12 Business TV, der leverer 4K UHD-opløsning for skarpe og detaljerede billeder. Dette 43-tommers TV er designet med særlige funktioner til erhvervsbrug, hvil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Forside
EAN: 8718863030820
Varenr.: 24508
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 43HFL6214U - 43 Diagonal klasse Professional MediaSuite LED-bagbelyst LCD TV - sundhedspleje/hotel - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - antracit-grå
5.988 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 43HFL6214U - 43 Diagonal klasse Professional MediaSuite LED-bagbelyst LCD TV - sundhedspleje/hotel - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - antracit-grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 43HFL6214U - 43 Diagonal klasse Professional MediaSuite LED-bagbelyst LCD TV - sundhedspleje/hotel - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - antracit-grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.546 kr4.546 krKøb
2Proshop DK4.569 kr4.569 krKøb
3Ultrashop5.459 kr5.459 krKøb
4CS MEGASTORE DK5.988 kr6.187 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 43HFL6214U - 43 Diagonal klasse Professional MediaSuite LED-bagbelyst LCD TV - sundhedspleje/hotel - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - antracit-grå

PriceData har fulgt prisen på Philips 43HFL6214U - 43 Diagonal klasse Professional MediaSuite LED-bagbelyst LCD TV - sundhedspleje/hotel - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - antracit-grå i 184 dage. Laveste pris i perioden er 4.546 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 7.318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.358 kr.

Den nuværende pris på 4.546 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Philips 43HFL6214U - 43 Diagonal klasse Professional MediaSuite LED-bagbelyst LCD TV - sundhedspleje/hotel - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - antracit-grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Philips 43HFL6214U - 43 Diagonal klasse Professional MediaSuite LED-bagbelyst LCD TV - sundhedspleje/hotel - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - antracit-grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.546 kr23 kr (1%)
31. maj 20264.569 kr301 kr (6%)
30. maj 20264.870 kr179 kr (4%)
29. maj 20265.049 kr358 kr (7%)
23. maj 20265.407 kr52 kr (1%)
22. maj 20265.459 kr52 kr (1%)
14. maj 20265.407 kr52 kr (1%)
28. apr. 20265.459 kr1.774 kr (25%)
27. apr. 20267.233 kr1.774 kr (32%)
24. apr. 20265.459 kr1.774 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret