Gå til hovedindhold

Philips 43BDL3751T - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) - Interactive 3000 Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med berøringsskærm (multi-berøring) - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8721038100105
Pris fra 9.385 krtil 11.219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.834 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.188 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Philips 43BDL3751T - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) - Interactive 3000 Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med berøringsskærm (multi-berøring) - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9385 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Interactive 3000 Series 43BDL3751T 43" 4K UHD (2160p)
9.385 kr
Til butik
Philips Interactive 3000 Series 43BDL3751T 43" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

Philips 43BDL3751T - 43" Diagonal klasse (42.5" til at se) - Interactive 3000 Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med berøringsskærm (multi-berøring) - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 43BDL3751T/00
EAN: 8721038100105
Varenr.: 1003180015
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 43BDL3751T - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) - Interactive 3000 Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med berøringsskærm (multi-berøring) - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort
9.450 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 43bdl3751t Touch 42.5 tommer Ads 450cd/m² 3840 × 2160pixels
9.499 kr
Til butik
Philips 43bdl3751t Touch 42.5 tommer Ads 450cd/m² 3840 × 2160pixels billede

Produktinformation

4K-opløsning med 450 cd/m² lysstyrke for klare billeder i lyse rum Projiceret kapacitiv touch understøtter 10 samtidige touchpunkter Android SoC med 4 GB RAM og 32 GB lagerplads holder apps responsive USB-C PD, HDMI 2.0 og gigabit-LAN forenkler tilslutningen VESA-vægmontering, antirefleksglas og fingeraftryksbestandig overflade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Digital skiltning
Artikel nr.: 43BDL3751T/00
EAN: 8721038100105
Varenr.: 5020051509
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 43" UHD - 400Cd/m2 Multi
10.259 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 43BDL3751T 43" UHD touchskærm til digital signage
11.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 43BDL3751T 43" UHD touchskærm til digital signage
11.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 43BDL3751T - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) - Interactive 3000 Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med berøringsskærm (multi-berøring) - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 43BDL3751T - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) - Interactive 3000 Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med berøringsskærm (multi-berøring) - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.385 kr9.385 krKøb
2CS MEGASTORE DK9.450 kr9.649 krKøb
3Dustin DK9.499 kr9.997,75 krKøb
4Ultrashop10.259 kr10.259 krKøb
5Boligcenter DK11.199 kr11.199 krKøb
6Vivas DK11.219 kr11.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 43BDL3751T - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) - Interactive 3000 Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med berøringsskærm (multi-berøring) - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips 43BDL3751T - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) - Interactive 3000 Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med berøringsskærm (multi-berøring) - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 7.182 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 9.458 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.052 kr.

Den nuværende pris på 9.385 kr er 17% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 50 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Philips 43BDL3751T - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) - Interactive 3000 Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med berøringsskærm (multi-berøring) - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Philips 43BDL3751T - 43 Diagonal klasse (42.5 til at se) - Interactive 3000 Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med berøringsskærm (multi-berøring) - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20269.385 kr836 kr (10%)
28. maj 20268.549 kr21 kr (0%)
26. maj 20268.528 kr1 kr (0%)
24. maj 20268.527 kr1 kr (0%)
22. maj 20268.528 kr21 kr (0%)
20. maj 20268.507 kr25 kr (0%)
16. maj 20268.482 kr20 kr (0%)
15. maj 20268.462 kr985 kr (10%)
14. maj 20269.447 kr20 kr (0%)
13. maj 20269.427 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret