Gå til hovedindhold

Philips 4300 series EP4346 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - black

PhilipsKaffemaskinerEAN: 8720389038044
Pris fra 3.667 krtil 4.669 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.002 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.647 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Philips 4300 series EP4346 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3667 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 4300 series EP4346 Automatisk kaffemaskine Sort
3.667 kr
Til butik
Philips 4300 series EP4346 Automatisk kaffemaskine Sort billede

Produktinformation

Philips 4300 series EP4346 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: EP4346/71
EAN: 8720389038044
Varenr.: 1003548324
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 4300 Series EP4346/71 fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l
-7%3.999 kr
Før 4.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips 4300 Series EP4346/71 fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l billede

Produktinformation

Forkæl dig selv med hjemmebarista-kaffePhilips 4300 Series EP4346/71 giver dig caféoplevelser derhjemme med et enkelt tryk. Maskinen er fuldautomatisk med indbygget kværn i keramik og mælkeskummer, så du nemt kan lave alt fra espresso og cappuccino til latte macchiato og americano. Det klare TFT-display med touch-betjening gør valget intuitivt, mens justerbar temperatur, kaffestyrke og mængde sikrer koppen præcis efter din smag.Nem hverdag og fleksibel nydelseVandtanken på 1,8 l og bønnebeholderen på 275 g holder til mange kopper, og du kan brygge to kopper ad gangen. Juster højden på kaffetud (85–145 mm) til alt fra espresso-kopper til høje glas. Maskinen accepterer både hele bønner og formalet kaffe og har AquaClean-filterkompatibilitet samt antikalk- og afkalkningsfunktion for enkel vedligeholdelse. Aftagelig bryggeenhed og drypbakke gør rengøringen let, og opvaskemaskinesikre dele sparer tid.Produkttype: Espressomaskine, fuldautomatiskVandbeholder: 1,8 lMælkebeholder: 0,26 lMaks. tryk: 15 barIndbygget kværn: Ja, keramisk, 12 trinKaffestyrker: 5 niveauerTemperaturindstillinger: 3Kaffetud, højde: 85–145 mmKaffeinput: Hele bønner eller formalet kaffeBønnekapacitet: 275 gDrikke: Espresso, kaffe, ristretto, americano, cappuccino, latte macchiato, caffe crema, varmt vand og varm mælkDisplay: TFT med touch-betjeningAutomatisk sluk: Ja, efter 30 minStrøm: 1.500 W, 230 V, 50 HzMål (H × B × D): 43,3 × 24,6 × 37,2 cmVægt: 8 kgFarve: SortPlacering: BordmodelFilterkompatibilitet: AquaCleanOpvaskesikre dele: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Kaffemaskiner
Vægt: 13.64g
EAN: 8720389038044
Varenr.: 2053791
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 4300 Series EP4346/71 fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l
-7%4.019 kr
Før 4.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips 4300 Series EP4346/71 fuldautomatisk espressomaskine - 1,8 l billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Kaffemaskiner
Vægt: 13.64g
EAN: 8720389038044
Varenr.: 2053791
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 4300 series EP4346 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - black
4.093 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 4300 series EP4346 Automatisk kaffemaskine Sort
4.669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 4300 series EP4346 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 4300 series EP4346 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.667 kr3.667 krKøb
2Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
3Vivas DK4.019 kr4.188 krKøb
4Proshop DK4.093 kr4.093 krKøb
5Ultrashop4.669 kr4.669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 4300 series EP4346 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - black

PriceData har fulgt prisen på Philips 4300 series EP4346 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - black i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.569 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 4.295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.876 kr.

Den nuværende pris på 3.667 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Philips 4300 series EP4346 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Philips 4300 series EP4346 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20263.667 kr71 kr (2%)
18. maj 20263.738 kr1 kr (0%)
13. maj 20263.737 kr1 kr (0%)
12. maj 20263.738 kr1 kr (0%)
11. maj 20263.737 kr1 kr (0%)
10. maj 20263.738 kr109 kr (3%)
9. maj 20263.847 kr108 kr (3%)
8. maj 20263.739 kr12 kr (0%)
7. maj 20263.727 kr6 kr (0%)
6. maj 20263.733 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret