Gå til hovedindhold

Philips 4000 series 27B2N4500/00 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 120 Hz

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8721038003734
Pris fra 1.590 krtil 2.559 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 969 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.436 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Philips 4000 series 27B2N4500/00 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 120 Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1590 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Philips 4000 Series 27B2N4500 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS
1.590 kr
Til butik
27" Philips 4000 Series 27B2N4500 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

Philips 27B2N4500 monitor leverer skarpe detaljer og konsekvent farvegengivelse til produktivt arbejde og multimedier, med IPS-farvestabilitet og ergonomisk SmartErgoBase. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C (USB 3.2 Gen 1) Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; SmartErgoBase; SoftBlue mode; USB-C hub Pålidelig farveydeevne, hurtig bevægelseshåndtering og ergonomiske justeringer gør den velegnet til længere arbejdsdage og alsidig multimediebrug.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27B2N4500/00
EAN: 8721038003734
Varenr.: 3403344
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 27" skærm 27B2N4500/00
1.590 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 27b2n4500 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
1.599 kr
Til butik
Philips 27b2n4500 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz billede

Produktinformation

27-tommers QHD IPS-panel leverer skarp tekst og præcise farver 120 Hz opdateringshastighed og 4 ms GTG (Gray to Gray) reducerer bevægelsessløring Integreret USB 3.2-hub med USB-C og 3x USB-A-porte til tilbehør Ergonomisk stand kan drejes, roteres, vippes og hæves 150 mm for bedre komfort Indbyggede højttalere og lydudgang holder skrivebordet frit for rod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 27B2N4500/00
EAN: 8721038003734
Varenr.: 5020057481
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 4000 series 27B2N4500/00 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 120 Hz
1.803 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 4000 series 27B2N4500/00 27 IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 120 Hz
2.559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 4000 series 27B2N4500/00 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 120 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 4000 series 27B2N4500/00 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 120 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.590 kr1.590 krKøb
2Komplett DK1.590 kr1.590 krKøb
3Dustin DK1.599 kr1.685,25 krKøb
4CompuMail DK1.803 kr1.803 krKøb
5Ultrashop2.559 kr2.559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 4000 series 27B2N4500/00 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 120 Hz

PriceData har fulgt prisen på Philips 4000 series 27B2N4500/00 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 120 Hz i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.436 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 1.629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.550 kr.

Den nuværende pris på 1.590 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Philips 4000 series 27B2N4500/00 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 120 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Philips 4000 series 27B2N4500/00 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 120 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20261.590 kr154 kr (11%)
28. apr. 20261.436 kr154 kr (10%)
22. apr. 20261.590 kr15 kr (1%)
9. apr. 20261.605 kr84 kr (6%)
7. apr. 20261.521 kr8 kr (1%)
6. apr. 20261.529 kr8 kr (1%)
5. apr. 20261.537 kr8 kr (1%)
4. apr. 20261.545 kr8 kr (1%)
3. apr. 20261.553 kr8 kr (1%)
2. apr. 20261.561 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret