Gå til hovedindhold

Philips 32PHS5500 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - 720p 1280 x 720 - sort

PhilipsTvEAN: 8718863048160
Pris fra 995 krtil 1.269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 274 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 991 kr 3. maj

Sammenlign priser på Philips 32PHS5500 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - 720p 1280 x 720 - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 995 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 32PHS5500 32" 720p
995 kr
Til butik
Philips 32PHS5500 32" 720p billede

Produktinformation

Philips 32PHS5500 - 32" Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - 720p 1280 x 720 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 32PHS5500/12
EAN: 8718863048160
Varenr.: 1003384948
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 32PHS5500 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - 720p 1280 x 720 - sort
1.108,58 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 32PHS5500 32" HD LED TV - sort
-45%1.109 kr
Før 2.010 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips 32PHS5500 32" HD LED TV - sort billede

Produktinformation

Hvis du søger de mest trendy nyheder på markedet, præsenterer vi dig for TV Philips 32PHS5500 HD 32" LED!Philips 32PHS5500/12 er et 32" Smart TV designet til at give komfortabel og alsidig visning i hjemmet, velegnet til både stue og soveværelse. Den har en 32-tommer HD-skærm, der leverer skarpe billeder, ideel til tv-indhold, film og streamingtjenester, med et 16:9 billedformat, som sikrer en bredformatoplevelse kompatibel med de fleste moderne produktioner. Det sorte design giver et moderne og diskret udtryk, der let passer ind i enhver indretning. Med Wi-Fi-forbindelse får du nem adgang til apps og onlineindhold uden ekstra kabler, hvilket gør det let at bruge digitale underholdningstjenester. Denne model, rettet mod det spanske marked, er et funktionelt og prisvenligt valg for dem, der ønsker et tv med smart netværksadgang og en god balance mellem billedkvalitet og brugervenlighed.Lyd: 12 WFarve: SortOpløsning: HDSkærm: 32"VESA: 10 x 10 cmSmart TV: IngenBilledformat: 16:9Format: 16:9Maksimal Billedopløsning: 720pTeknologi: LEDtuner: TDT-HDFrekvens: 60 HzMontering: VESAOpløsning (px): 1366 x 768 pxSkærmens diagonal (cm): 81,3 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: TV
Vægt: 8g
EAN: 8718863048160
Varenr.: 1967409
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 32PHS5500 32" HD LED TV - sort
-44%1.129 kr
Før 2.030 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 32" Fladskærms TV LED 720p 32PHS5500/12
-50%1.249,5 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 32PHS5500 32 720p
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 32PHS5500 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - 720p 1280 x 720 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 32PHS5500 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - 720p 1280 x 720 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK995 kr995 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.108,58 kr1.307,58 krKøb
3Boligcenter DK1.109 kr1.109 krKøb
4Vivas DK1.129 kr1.248 krKøb
5Proshop DK1.249,5 kr1.249,5 krKøb
6Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 32PHS5500 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - 720p 1280 x 720 - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips 32PHS5500 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - 720p 1280 x 720 - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.122 kr.

Den nuværende pris på 995 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Philips 32PHS5500 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - 720p 1280 x 720 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Philips 32PHS5500 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - 720p 1280 x 720 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026995 kr24 kr (2%)
14. maj 20261.019 kr28 kr (3%)
3. maj 2026991 kr92 kr (8%)
26. mar. 20261.083 kr216 kr (17%)
25. mar. 20261.299 kr216 kr (20%)
7. mar. 20261.083 kr34 kr (3%)
4. mar. 20261.117 kr53 kr (5%)
26. feb. 20261.170 kr53 kr (5%)
13. feb. 20261.117 kr34 kr (3%)
12. feb. 20261.083 kr216 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret