Gå til hovedindhold

Tøjdamper Philips 3000 Series STH3020 håndholdt - 1.000 W, grå/hvid

PhilipsStrygejernEAN: 8710103970934
Pris fra 344 krtil 456 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 112 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 328 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Tøjdamper Philips 3000 Series STH3020 håndholdt - 1.000 W, grå/hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 344 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 3000 series STH3020 Håndholdt Steamer 1000W Grå Hvid
344 kr
Til butik
Philips 3000 series STH3020 Håndholdt Steamer 1000W Grå Hvid billede

Produktinformation

Philips 3000 series STH3020 - Håndholdt stof damper - 1000 W

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: STH3020/10
EAN: 8710103970934
Varenr.: 998742751
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tøjdamper Philips 3000 Series STH3020 håndholdt - 1.000 W, grå/hvid
419 kr
Til butik
Tøjdamper Philips 3000 Series STH3020 håndholdt - 1.000 W, grå/hvid billede

Produktinformation

Philips 3000 series STH3020 - Håndholdt stof damper - 1000 WGenereltAftagelig vandtank: JaDamptype: Konstant dampKontinuerlig damping: 20 g/minLodret damp: JaOpvarmningstid på varmekedel: 0.5 min.Produkttype: Håndholdt stof damperVolumen for vandbeholder på varmekedel: 0.12 literIndikatorerKlar/Damp-indikator: JaInkluderet tilbehørInkluderet tilbehør: OpbevaringsposeDiverseLedningslængde: 2 mKraftSpænding: 220 VStrømforbrug: 1000 WProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Strygejern og Steamere
Vægt: 1.01g
EAN: 8710103970934
Varenr.: 1813764
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 3000 series STH3020 Håndholdt Steamer 1000W Grå Hvid
439 kr
Til butik
Philips 3000 series STH3020 Håndholdt Steamer 1000W Grå Hvid billede

Produktinformation

Philips 3000 series STH3020 Håndholdt stof damper 1000W - Grå/Hvid Oplev fremtidens strygning med Philips 3000 series STH3020 håndholdte stof damper. Udstyret med en kraftfuld 1000W motor, gør denne damper det hurtigt og effektivt at fjerne rynker og fr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tøjpleje
EAN: 8710103970934
Varenr.: 41400
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tøjdamper Philips 3000 Series STH3020 håndholdt - 1.000 W, grå/hvid
439 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips 3000 series STH3020 Håndholdt stof damper 1000W Grå Hvid
456 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tøjdamper Philips 3000 Series STH3020 håndholdt - 1.000 W, grå/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tøjdamper Philips 3000 Series STH3020 håndholdt - 1.000 W, grå/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK344 kr344 krKøb
2Boligcenter DK419 kr419 krKøb
3Ultrashop439 kr439 krKøb
4Vivas DK439 kr508 krKøb
5Teknikproffset DK456 kr515 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tøjdamper Philips 3000 Series STH3020 håndholdt - 1.000 W, grå/hvid

PriceData har fulgt prisen på Tøjdamper Philips 3000 Series STH3020 håndholdt - 1.000 W, grå/hvid i 175 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 496 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 371 kr.

Den nuværende pris på 344 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Tøjdamper Philips 3000 Series STH3020 håndholdt - 1.000 W, grå/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Tøjdamper Philips 3000 Series STH3020 håndholdt - 1.000 W, grå/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026344 kr42 kr (11%)
16. maj 2026386 kr1 kr (0%)
15. maj 2026387 kr8 kr (2%)
14. maj 2026395 kr1 kr (0%)
13. maj 2026394 kr4 kr (1%)
12. maj 2026390 kr4 kr (1%)
11. maj 2026394 kr3 kr (1%)
10. maj 2026397 kr6 kr (2%)
9. maj 2026391 kr1 kr (0%)
8. maj 2026390 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret