Gå til hovedindhold

Philips 3000 series HR2291/01 Blender ProBlend Crush Tech. 600 W 2 l

PhilipsKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8720389001475
Pris fra 343 krtil 629 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 286 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 327 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Philips 3000 series HR2291/01 Blender ProBlend Crush Tech. 600 W 2 l og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 343 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 3000 HR2291 Blender 600W Sort
343 kr
Til butik
Philips Series 3000 HR2291 Blender 600W Sort billede

Produktinformation

Philips Series 3000 HR2291 - Blender - 2 liter - 600 W - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HR2291/01
EAN: 8720389001475
Varenr.: 1000505713
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 3000 HR2291 - Blender - 2 liter - 600 W - sort
380 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Blender Series 3000 HR2291/01 - 600 W
380 kr
Til butik
Philips Blender Series 3000 HR2291/01 - 600 W billede

Produktinformation

Blender, 2 liter, 600 W, ProBlend-system, knive i rustfrit stål, Motor Thermo Protection-sensor, Antivibrationsfødder, 2 hastighedsindstillinger, pulsfunktion, Isknusning, sort Designet til at forbedre din hverdagsblanding med høj effekt og klingens ydeevne skal du tage på dig alle dine ingredienser og endda knuse is, hvilket giver en jævn konsistens med minimal indsats og på ingen tid overhovedet.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Blender
Artikel nr.: HR2291/01
EAN: 8720389001475
Varenr.: 3090636
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 3000 series HR2291/01 Blender ProBlend Crush Tech. 600 W 2 l
429 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Blender 3000 series HR2291
473 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HR2291/01 Blender
478 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Philips 3000 series blender HR2291/01 2 L Black
605 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Blender 3000-serien HR2291
-14%629 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 3000 series HR2291/01 Blender ProBlend Crush Tech. 600 W 2 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 3000 series HR2291/01 Blender ProBlend Crush Tech. 600 W 2 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK343 kr343 krKøb
2CS MEGASTORE DK380 kr419 krKøb
3Proshop DK380 kr419 krKøb
4Ultrashop429 kr429 krKøb
5Teknikproffset DK473 kr532 krKøb
6Butik24 DK478 kr517 krKøb
7KitchenTime DK605 kr654 krKøb
8Estore DK629 kr629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 3000 series HR2291/01 Blender ProBlend Crush Tech. 600 W 2 l

PriceData har fulgt prisen på Philips 3000 series HR2291/01 Blender ProBlend Crush Tech. 600 W 2 l i 173 dage. Laveste pris i perioden er 327 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 397 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 366 kr.

Den nuværende pris på 343 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Philips 3000 series HR2291/01 Blender ProBlend Crush Tech. 600 W 2 l. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Philips 3000 series HR2291/01 Blender ProBlend Crush Tech. 600 W 2 l de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026343 kr1 kr (0%)
22. maj 2026342 kr1 kr (0%)
15. maj 2026343 kr1 kr (0%)
13. maj 2026342 kr6 kr (2%)
12. maj 2026348 kr31 kr (8%)
7. maj 2026379 kr2 kr (1%)
6. maj 2026377 kr2 kr (1%)
2. maj 2026379 kr4 kr (1%)
1. maj 2026375 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026377 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret