Gå til hovedindhold

Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9411/00 White

PhilipsKaffemaskinerEAN: 8720389041259
Pris fra 198 krtil 329 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 195 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9411/00 White og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 3000 Elkedel 1.7liter 2.2kW
198 kr
Til butik
Philips Series 3000 Elkedel 1.7liter 2.2kW billede

Produktinformation

Philips Series 3000 HD9411 - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HD9411/00
EAN: 8720389041259
Varenr.: 1002580143
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Elkedel Series 3000 HD9411 - kettle - 2200 W
226 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips elkedel 1,7 liter series 3000 - HD9411/00
267 kr
Til butik
Philips elkedel 1,7 liter series 3000 - HD9411/00 billede

Produktinformation

Philips elkedel serie 3000 giver dig mulighed for nemt og hurtigt at tilberede varme drikke såsom te, kaffe og nudler. Med en kapacitet på 1,7 liter er elkedlen ideel til hele familien, mens det moderne og stilfulde design passer ind i ethvert køkken.Den oplyste indikator for vandmængde gør det nemt at fylde præcist den mængde, du behøver, og hjælper dig med at spare energi. Elkedlens oplyste tænd/sluk-knap gør det tydeligt, om kedlen er i brug.Philips elkedlen er designet til optimal komfort: Det ergonomiske push-button låg muliggør nem opfyldning med én hånd uden risiko for damp. Den ledningsfri kande kan placeres på en 360° drejelig bundplade, hvilket sikrer fleksibel håndtering, uanset om du skal hælde eller rengøre kedlen.Kabinettet er udført i holdbart ABS-plast, som er både let og varmebestandigt. Det skjulte varmelegeme i rustfrit stål effektiviserer opvarmningen, minimerer kalkaflejringer og forenkler rengøringen. Et aftageligt anti-kalk-filter sikrer, at vandet altid er friskt og fri for mineraler.Elkedlen tilbyder tørkogsbeskyttelse med automatisk slukning, hvis der ikke er nok vand, eller hvis kogepunktet er nået. Den avancerede Strix-controller yder ekstra beskyttelse mod overophedning for sikker brug hver gang.Gør din hverdag lettere og mere komfortabel med en Philips elkedel, der kombinerer effektivitet, sikkerhed og moderne design. Se vores udvalg af -produkter for flere kvalitetsløsninger til hjemmet.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Kaffemaskiner
Artikel nr.: 8720389041259
EAN: 8720389041259
Varenr.: 8720389041259
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9411/00 White
322 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kedel HD9411/00 1,7l 3000 serien
-13%329 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9411/00 White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9411/00 White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK198 kr198 krKøb
2Proshop DK226 kr265 krKøb
3Butik24 DK267 kr306 krKøb
4KitchenTime DK322 kr371 krKøb
5Estore DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9411/00 White

PriceData har fulgt prisen på Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9411/00 White i 182 dage. Laveste pris i perioden er 185 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 218 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9411/00 White. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9411/00 White de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026198 kr1 kr (1%)
22. maj 2026197 kr1 kr (1%)
15. maj 2026198 kr1 kr (1%)
14. maj 2026197 kr1 kr (1%)
8. maj 2026198 kr1 kr (1%)
2. maj 2026197 kr7 kr (3%)
1. maj 2026204 kr65 kr (24%)
30. apr. 2026269 kr15 kr (6%)
29. apr. 2026254 kr10 kr (4%)
28. apr. 2026264 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret