Gå til hovedindhold

Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9318/20 1,7 l Black

PhilipsHjem og haveEAN: 8710103941040
Pris fra 191,31 krtil 329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 137,69 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 190,6 kr 23. maj

Sammenlign priser på Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9318/20 1,7 l Black og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 191.31 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 3000 Elkedel - 1.7 liter - 2.2 kW - sort
191,31 kr
Til butik
Philips Series 3000 Elkedel - 1.7 liter - 2.2 kW - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elkedler
Farve: 1
Artikel nr.: HD9318/20
EAN: 8710103941040
Varenr.: 6641411
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HD9318/20 Elkedel 1,7 L - Sort
239 kr
Til butik
Philips HD9318/20 Elkedel 1,7 L - Sort billede

Produktinformation

Oplev lethed og funktionalitet med denne Philips elkedel på 1,7 liter i sort plast. Elkedlen har et ergonomisk design med non-slip fødder og en praktisk fjederlukket lågåbning, så du nemt kan fylde vand på og undgå dampforbrændinger. Den lave vægt på kun 0,89 kg gør den nem at håndtere og flytte rundt på køkkenbordet.Elkedlen kan nemt påfyldes enten gennem den store tud eller via det store låg, som åbnes med et tryk på en knap. Den brede åbning gør det hurtigt og enkelt at rengøre kedlens indre. Det ergonomiske design med non-slip fødder og trykknap-låg sikrer sikker håndtering hver gang.Philips elkedlen er et ideelt valg for dig, der ønsker en hurtig, sikker og brugervenlig løsning til daglig vandkogning. Udforsk hele vores udvalg af produkter for flere smarte løsninger til hjemmet.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Køkkenudstyr
Artikel nr.: 8710103941040
EAN: 8710103941040
Varenr.: 8710103941040
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9318/20 1,7 l Black
-15%259 kr
Før 306 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips HD9318/20 elkedel - 1,7 l, 2.200 W, sort
-4%259 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips HD9318/20 elkedel - 1,7 l, 2.200 W, sort
-3%279 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elkedel 1,7L Sort – 2200W Effekt
-13%329 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9318/20 1,7 l Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9318/20 1,7 l Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK191,31 kr230,31 krKøb
2Butik24 DK239 kr278 krKøb
3KitchenTime DK259 kr308 krKøb
4Boligcenter DK259 kr259 krKøb
5Vivas DK279 kr358 krKøb
6Estore DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9318/20 1,7 l Black

PriceData har fulgt prisen på Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9318/20 1,7 l Black i 178 dage. Laveste pris i perioden er 190 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 210 kr.

Den nuværende pris på 191,31 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9318/20 1,7 l Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Philips 3000 Series elektrisk elkedel HD9318/20 1,7 l Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026191,31 kr
28. maj 2026191,98 kr
24. maj 2026191,01 kr
23. maj 2026190,6 kr
22. maj 2026191,23 kr
21. maj 2026191,11 kr
18. maj 2026190,9 kr
17. maj 2026191,23 kr
16. maj 2026191,73 kr
15. maj 2026191,43 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret