Gå til hovedindhold

Philips 27E1N1600AE 27" QHD IPS skærm - USB-C 65 W, 100 Hz, sort

PhilipsComputerskærmeEAN: 8712581804442
Pris fra 1.338 krtil 1.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 661 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.248 kr 11. maj

Sammenlign priser på Philips 27E1N1600AE 27" QHD IPS skærm - USB-C 65 W, 100 Hz, sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1338 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 27E1N1600AE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI USB-C 100Hz
1.338 kr
Til butik
Philips 27E1N1600AE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI USB-C 100Hz billede

Produktinformation

Philips 27E1N1600AE - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 1500:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 27E1N1600AE/00
EAN: 8712581804442
Varenr.: 1001867922
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Philips 27E1N1600AE - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS
1.349 kr
Til butik
27" Philips 27E1N1600AE - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

Philips 27E1N1600AE/00 monitor leverer klar farvegengivelse og brede betragtningsvinkler til produktivitet og kreativt arbejde med sit IPS-panel og HDR-understøttelse. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, USB-C med Power Delivery Særlige funktioner: AMD Adaptive-Sync; HDR; USB-C 3.2 med Power Delivery; Højde- og tiltjusterbar stander Alsidig forbindelse og ergonomiske justeringsmuligheder optimerer dit arbejdsområde, mindsker kabelrod og sikrer behagelige, fokuserede arbejds- og multimediesessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27E1N1600AE/00
EAN: 8712581804442
Varenr.: 3249983
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Philips 27E1N1600AE 27" IPS QHD 100 Hz USB?C
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm Philips 27E1N1600AE 27" IPS QHD 100 Hz USB?C billede

Produktinformation

Philips 27E1N1600AE - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 1500:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sortDenne skærm er udviklet til at holde dig tilsluttet. Med funktioner som USB-C 3.2 med strømforsyning kan brugerne oplade deres forbundne enhed og arbejde problemfrit- alt sammen gennem ét kabel. Desuden sikrer det ene, alsidige kabel et arbejdsområde uden kabelrod.Skiftetasten til EasySelect-menuen giver hurtig adgang til menuen på skærmenDen diskret placerede skiftetast til EasySelect-menuen lader dig foretage hurtige og nemme tilpasninger af skærmindstillingerne i menuen på skærmen.LowBlue-tilstand og flimmerfri visning, der er behagelig for øjneneVores LowBlue-tilstand og flimmerfri teknologi er udviklet til at reducere belastning af øjnene og træthed, der ofte forårsages af mange timer foran skærmen.HDMI sikrer universelle digitale tilslutningsmulighederEn enhed med HDMI-udgang har al den nødvendige hardware til at modtage HDMI-input (High-Definition Multimedia Interface) Et HDMI-kabel muliggør video- og lydsignaler i høj kvalitet, der sendes via et enkelt kabel fra en PC eller en række andre AV-kilder (herunder set-top-bokse, DVD-afspillere, A/V-modtagere og videokameraer).Tilslut den bærbare pc vha. ét USB-C-kabelDenne Philips-skærm har et USB type-C stik med strømforsyning. Med intelligent og fleksibel strømstyring kan du oplade din kompatible enhed direkte. Det slanke og vendbare USB-C understøtter tilslutning med ét kabel. Du kan se video i høj opløsning og overføre data med høj hastighed, mens du tænder for og genoplader din bærbare enhed på samme tid.Indbyggede stereohøjttalere til multimedierEt par stereohøjttalere i høj kvalitet indbygget i en skærm. De kan være fremadrettede eller usynlige nedadrettede, opadrettede, bagudrettede osv. afhængigt af model og design.IPS LED-vidvinkelteknologi giver nøjagtige billeder og farver...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Vægt: 12g
EAN: 8712581804442
Varenr.: 1811197
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Philips 27E1N1600AE 27" IPS QHD 100 Hz USB?C
-11%1.619 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 27E1N1600AE 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI USB-C 100Hz
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 27E1N1600AE 27" QHD IPS skærm - USB-C 65 W, 100 Hz, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 27E1N1600AE 27" QHD IPS skærm - USB-C 65 W, 100 Hz, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.338 kr1.338 krKøb
2Proshop DK1.349 kr1.349 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.669 krKøb
5Ultrashop1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 27E1N1600AE 27" QHD IPS skærm - USB-C 65 W, 100 Hz, sort

PriceData har fulgt prisen på Philips 27E1N1600AE 27" QHD IPS skærm - USB-C 65 W, 100 Hz, sort i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.248 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.372 kr.

Den nuværende pris på 1.338 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Philips 27E1N1600AE 27" QHD IPS skærm - USB-C 65 W, 100 Hz, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Philips 27E1N1600AE 27" QHD IPS skærm - USB-C 65 W, 100 Hz, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.338 kr11 kr (1%)
2. jun. 20261.349 kr48 kr (4%)
31. maj 20261.301 kr37 kr (3%)
29. maj 20261.338 kr80 kr (6%)
27. maj 20261.258 kr91 kr (7%)
26. maj 20261.349 kr12 kr (1%)
25. maj 20261.337 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.338 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.347 kr83 kr (7%)
21. maj 20261.264 kr74 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret