Gå til hovedindhold

Philips 27B1U5601H - 5000 Series - LED-skærm - USB - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - høj

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581796501
Pris fra 2.789 krtil 3.699 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 910 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.749 kr 12. maj

Sammenlign priser på Philips 27B1U5601H - 5000 Series - LED-skærm - USB - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - høj og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2789 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 27" skærm 27B1U5601H/00
2.789 kr
Til butik
Philips 27" skærm 27B1U5601H/00 billede

Produktinformation

Philips 27" skærm 27B1U5601H/00 - 2560x1440 IPS, 75hz, 4ms, 1000;1, Camera, Speakers, RJ45, HDMI/DP/USB-C(100w) - Skærme Skærme

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 27B1U5601H/00
EAN: 8712581796501
Varenr.: 1222846
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 27B1U5601H 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
2.845 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 27B1U5601H - 5000 Series - LED-skærm - USB - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - høj
3.066 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Philips 27B1U5601H - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch
3.161 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 27B1U5601H 27" QHD IPS USB‑C skærm 75 Hz med 5 MP webcam
-27%3.299 kr
Før 4.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 27B1U5601H 27" QHD IPS USB‑C skærm 75 Hz med 5 MP webcam
-27%3.319 kr
Før 4.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 27B1U5601H 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
3.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 27B1U5601H - 5000 Series - LED-skærm - USB - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - høj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 27B1U5601H - 5000 Series - LED-skærm - USB - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - høj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK2.789 kr2.789 krKøb
2CompuMail DK2.845 kr2.845 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.066 kr3.066 krKøb
4Proshop DK3.161 kr3.161 krKøb
5Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
6Vivas DK3.319 kr3.369 krKøb
7Ultrashop3.699 kr3.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 27B1U5601H - 5000 Series - LED-skærm - USB - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - høj

PriceData har fulgt prisen på Philips 27B1U5601H - 5000 Series - LED-skærm - USB - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - høj i 23 dage. Laveste pris i perioden er 2.749 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 2.789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.769 kr.

Den nuværende pris på 2.789 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Philips 27B1U5601H - 5000 Series - LED-skærm - USB - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - høj. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Philips 27B1U5601H - 5000 Series - LED-skærm - USB - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - høj de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20262.789 kr40 kr (1%)
12. maj 20262.749 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret