Gå til hovedindhold

Philips 24B2N2200 24" IPS Full HD skærm - 120 Hz, HDMI/DP/VGA, indbyggede højttalere

PhilipsComputerskærmeEAN: 8721038005035
Pris fra 664 krtil 1.269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 605 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 661 kr 14. maj

Sammenlign priser på Philips 24B2N2200 24" IPS Full HD skærm - 120 Hz, HDMI/DP/VGA, indbyggede højttalere og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 664 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Philips 24B2N2200 - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS
664 kr
Til butik
24" Philips 24B2N2200 - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

Philips 24B2N2200 monitor leverer responsiv, farvepræcis ydelse til kontorarbejde og multimedie, med et IPS-panel der sikrer brede betragtningsvinkler. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; SoftBlue; Flicker-Free; VESA mount; TUV Rheinland Eyesafe Display Balanceret farvegengivelse, adaptiv opdateringsunderstøttelse og øjenvenlige funktioner reducerer træthed og forbedrer klarheden ved lange arbejdsdage og multimedievisning.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 24B2N2200/00
EAN: 8721038005035
Varenr.: 3428313
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 24b2n2200 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 120hz
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips 24b2n2200 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 120hz billede

Produktinformation

23,8" IPS FHD-panel, bred 178° betragtningsvinkel for ensartet farvegengivelse 120 Hz opdateringshastighed og 4 ms responstid reducerer bevægelsessløring ved hurtige opgaver SoftBlue- og Flicker-free-tilstande mindsker øjenbelastning ved længere tids brug VESA 100x100-beslag og vippefunktion forbedrer ergonomisk placering på skrivebordet HDMI, DisplayPort, VGA og indbyggede 2x4 W-højttalere gør opsætningen nemmere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 24B2N2200/00
EAN: 8721038005035
Varenr.: 5020093151
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 24B2N2200 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz
688 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 24B2N2200 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 120Hz
879 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 24B2N2200 - 24" Full HD IPS skærm, 120 Hz - Sort
1.249 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 24B2N2200 - 24" Full HD IPS skærm, 120 Hz - Sort
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 24B2N2200 24" IPS Full HD skærm - 120 Hz, HDMI/DP/VGA, indbyggede højttalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 24B2N2200 24" IPS Full HD skærm - 120 Hz, HDMI/DP/VGA, indbyggede højttalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK664 kr703 krKøb
2Dustin DK686 kr772,25 krKøb
3CompuMail DK688 kr688 krKøb
4Ultrashop879 kr879 krKøb
5Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
6Vivas DK1.269 kr2.468 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 24B2N2200 24" IPS Full HD skærm - 120 Hz, HDMI/DP/VGA, indbyggede højttalere

PriceData har fulgt prisen på Philips 24B2N2200 24" IPS Full HD skærm - 120 Hz, HDMI/DP/VGA, indbyggede højttalere i 182 dage. Laveste pris i perioden er 661 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 748 kr.

Den nuværende pris på 664 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Philips 24B2N2200 24" IPS Full HD skærm - 120 Hz, HDMI/DP/VGA, indbyggede højttalere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Philips 24B2N2200 24" IPS Full HD skærm - 120 Hz, HDMI/DP/VGA, indbyggede højttalere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026664 kr6 kr (1%)
31. maj 2026670 kr6 kr (1%)
30. maj 2026664 kr18 kr (3%)
29. maj 2026682 kr18 kr (3%)
28. maj 2026664 kr6 kr (1%)
27. maj 2026670 kr4 kr (1%)
22. maj 2026666 kr20 kr (3%)
21. maj 2026686 kr20 kr (3%)
20. maj 2026666 kr18 kr (3%)
19. maj 2026684 kr23 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret