Gå til hovedindhold

Phanteks M25G2-140 - Indsats med blæser - omvendt - 140 mm - sort

Pris fra 68 krtil 179 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Phanteks M25G2-140 - Indsats med blæser - omvendt - 140 mm - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Phanteks M25 Gen2 140mm DRGB Reverse Ventilator (sort)
68 kr
Til butik
Phanteks M25 Gen2 140mm DRGB Reverse Ventilator (sort) billede

Produktinformation

Phanteks M25 Gen2 140mm DRGB Reverse Ventilator (sort) - 140mm, 350-1800 ± 10% RPM, 40.95 dBA - Blæsere/kølere/vandkøling Blæsere

Produktspecifikationer

Mærke: Phanteks
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: PH-F140M25R_G2_DBK01
EAN: 0886523003625
Varenr.: 1318074
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Phanteks M25G2-140 - Indsats med blæser - omvendt - 140 mm - sort
85,34 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Phanteks M25G2-140 Reverse - Kabinet køler - 140mm - Sort
95 kr
Til butik
Phanteks M25G2-140 Reverse - Kabinet køler - 140mm - Sort billede

Produktinformation

Chassisblæser med reverse-orientering, D-RGB infinity-mirror-belysning, et ni-bladet design og høj luftstrøm med lavt støjniveau. Phanteks M25G2-140 kombinerer hydraulisk leje og 4-pin stik for at levere op til 100.7 cfm luftstrøm ved op til 1800 RPM samtidig med at den leverer 12 adresserbare RGB LEDs og serietilkoblingsunderstøttelse til kædeforbindelse. 100.7 cfm luftstrøm · 350-1800 RPM · 40.95 dBA 12 adresserbare RGB LEDs med infinity-mirror-design Hydraulisk leje for holdbarhed · 4‑pin blæserstik Leverer effektiv køling og tilpasselig belysning for at forbedre kompatible PC-builds.

Produktspecifikationer

Mærke: Phanteks
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: PH-F140M25R_G2_DBK01
EAN: 0886523003625
Varenr.: 3419662
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Phanteks M25 Gen2 140 mm PWM DRGB Reverse-blæser, sort Denne
123 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Phanteks M25G2-140 Fan 1-pack Sort 140 mm
127 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Phanteks M25G2-140 Fan 1-pack Sort 140 mm
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Phanteks M25G2-140 - Indsats med blæser - omvendt - 140 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Phanteks M25G2-140 - Indsats med blæser - omvendt - 140 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK68 kr68 krKøb
2CS MEGASTORE DK85,34 kr124,34 krKøb
3Proshop DK95 kr134 krKøb
4Teknikproffset DK123 kr172 krKøb
5CompuMail DK127 kr127 krKøb
6Ultrashop179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Phanteks M25G2-140 - Indsats med blæser - omvendt - 140 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på Phanteks M25G2-140 - Indsats med blæser - omvendt - 140 mm - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Phanteks M25G2-140 - Indsats med blæser - omvendt - 140 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Phanteks M25G2-140 - Indsats med blæser - omvendt - 140 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 202668 kr16,86 kr (20%)
3. maj 202684,86 kr
2. maj 202684,96 kr
27. apr. 202685,15 kr
26. apr. 202685,05 kr3,03 kr (3%)
25. apr. 202688,08 kr2,65 kr (3%)
24. apr. 202685,43 kr
22. apr. 202685,34 kr
20. apr. 202685,45 kr
19. apr. 202685,24 kr2,84 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret