Gå til hovedindhold

Peugeot Paris Chef Saltkværn U'select Z, Kobber, 22cm

Pris fra 499 krtil 528 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 483 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Peugeot Paris Chef Saltkværn U'select Z, Kobber, 22cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Peugeot Paris Chef Saltkværn U'select Z, Kobber, 22cm
499 kr
Til butik
Peugeot Paris Chef Saltkværn U'select Z, Kobber, 22cm billede

Produktinformation

Peugeot Paris Chef Saltkværn u'Select, Kobber, 22 cm - Kværn Peugeot Paris Chef Saltkværn u'Select, Kobber, 22 cm Den ikoniske Paris Chef saltkværn i en eksklusiv kobberfinish. Kroppen er udført i rustfrit stål beklædt med kobber og rummer Peuge

Produktspecifikationer

Mærke: Peugeot
Kategori: Køkken | Borddækning | Saltkværn & Peberkværn
EAN: 4006950047399
Varenr.: 1493948
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Peugeot Paris chef saltkværn U Select Z kobber 22 cm
507 kr
Til butik
Peugeot Paris chef saltkværn U Select Z kobber 22 cm billede

Produktinformation

De fyldige kurver og den majestætiske fremtoning ved Paris-salt- og peberkværne er let genkendelige, men de er blevet markant fremhævet på denne 22cm saltkværn med en imponerende finish ved hjælp af kobberbelægningsteknologi. Den beskrives som kokkens saltkværn takket være den øgede holdbarhed, der sikrer, at du kan regne med intensiv ydeevne hver dag i et travlt køkkenmiljø, men du behøver ikke at være professionel for at værdsætte det ergonomiske design og den pålidelige funktionalitet. Ud over at være robust ligger saltkværnen godt i hånden og er en sand fornøjelse at bruge med det enkle, men sofistikerede u'Select-justeringssystem. Vælg mellem seks forskellige kværnindstillinger for at skabe varierende teksturer og smagsnuancer, der løfter enhver madoplevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Peugeot
Kategori: Koekkentilbehoer
Artikel nr.: 3981300
EAN: 4006950047399
Varenr.: 3343716
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Peugeot Paris Chef u'Select Z saltkværn 22cm Copper
-40%528 kr
Før 885 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peugeot Paris Chef Saltkværn U'select Z, Kobber, 22cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peugeot Paris Chef Saltkværn U'select Z, Kobber, 22cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør499 kr499 krKøb
2Proshop DK507 kr546 krKøb
3KitchenTime DK528 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Peugeot Paris Chef Saltkværn U'select Z, Kobber, 22cm

PriceData har fulgt prisen på Peugeot Paris Chef Saltkværn U'select Z, Kobber, 22cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 483 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 529 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Peugeot Paris Chef Saltkværn U'select Z, Kobber, 22cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Peugeot Paris Chef Saltkværn U'select Z, Kobber, 22cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026499 kr4 kr (1%)
23. maj 2026495 kr3 kr (1%)
22. maj 2026492 kr7 kr (1%)
4. maj 2026499 kr24 kr (5%)
3. maj 2026523 kr24 kr (5%)
2. maj 2026499 kr30 kr (6%)
30. apr. 2026529 kr4 kr (1%)
29. apr. 2026525 kr39 kr (8%)
28. apr. 2026486 kr40 kr (8%)
27. apr. 2026526 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret