Gå til hovedindhold

Peugeot LINE Z Line Electric Alu Salt Mill 15 cm ALUMINIUM

Pris fra 468 krtil 599,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 131,95 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 459 kr 13. maj

Sammenlign priser på Peugeot LINE Z Line Electric Alu Salt Mill 15 cm ALUMINIUM og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 468 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Peugeot Line elektrisk saltkværn Z aluminium 15 cm
468 kr
Til butik
Peugeot Line elektrisk saltkværn Z aluminium 15 cm billede

Produktinformation

Line elektrisk saltkværn bliver din perfekte køkkenmakker - en gennemtænkt hjælper i alle trin af brugen, fra påfyldning til kværning, så du kan tilberede dine opskrifter hver dag. Designet på denne nye højteknologiske elektriske kværn med et markant signaturudtryk er lige så tiltalende som dens ydeevne. Det kompakte design giver optimalt greb. Denne smarte genstand har et genialt tragtformet reservoir, der optimerer påfyldningen. Udstyret med Peugeots patenterede u´Select-justeringssystem tilbyder den enestående kværnepræcision. Du kan vælge en meget fin kværning (indstilling 1) for at fremhæve peberets styrke eller en grovere kværning (indstilling 6) for at fremhæve hele spektret af aromaer. Denne elektriske kværn er den ideelle gave - eller en forkælelse til dig selv.

Produktspecifikationer

Mærke: Peugeot
Kategori: Koekkentilbehoer
Artikel nr.: 4313100
EAN: 4006950047634
Varenr.: 3343711
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Peugeot LINE Z Line Electric Alu Salt Mill 15 cm ALUMINIUM
469 kr
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Peugeot Line Elektrisk Saltkværn Z Aluminium 15cm
499 kr
Til butik
Peugeot Line Elektrisk Saltkværn Z Aluminium 15cm billede

Produktinformation

Peugeot Line Elektrisk Saltkværn u’Select - Aluminium 15 cm Peugeot Line Elektrisk Saltkværn u’Select - Aluminium 15 cm Smart fra fyldning til maling: Line elektrisk saltkværn er din kompakte hjælper i køkkenet. Den stribede krop giver sikkert gre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Peugeot
Kategori: Køkken | Borddækning | Saltkværn & Peberkværn
EAN: 4006950047634
Varenr.: 1493980
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Peugeot Line Z Electric saltkværn 15 cm Aluminium
-27%599,95 kr
Før 817 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peugeot LINE Z Line Electric Alu Salt Mill 15 cm ALUMINIUM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peugeot LINE Z Line Electric Alu Salt Mill 15 cm ALUMINIUM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK468 kr507 krKøb
2CS MEGASTORE DK469 kr508 krKøb
3Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør499 kr499 krKøb
4KitchenTime DK599,95 kr599,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Peugeot LINE Z Line Electric Alu Salt Mill 15 cm ALUMINIUM

PriceData har fulgt prisen på Peugeot LINE Z Line Electric Alu Salt Mill 15 cm ALUMINIUM i 183 dage. Laveste pris i perioden er 459 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 512 kr.

Den nuværende pris på 468 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Peugeot LINE Z Line Electric Alu Salt Mill 15 cm ALUMINIUM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Peugeot LINE Z Line Electric Alu Salt Mill 15 cm ALUMINIUM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026468 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026469 kr29 kr (6%)
29. maj 2026498 kr1 kr (0%)
28. maj 2026499 kr33 kr (7%)
23. maj 2026466 kr1 kr (0%)
22. maj 2026467 kr2 kr (0%)
20. maj 2026469 kr9 kr (2%)
19. maj 2026478 kr18 kr (4%)
14. maj 2026460 kr1 kr (0%)
13. maj 2026459 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret