Gå til hovedindhold

Petzl Vertex NEW Hjelm med Ventilation Blå | Sikkerhedshjelme | Sikkerhedshjelme |

PetzlSikkerhedshjelmeEAN: 3342540827370
Pris: 981,25 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Petzl Vertex NEW Hjelm med Ventilation Blå | Sikkerhedshjelme | Sikkerhedshjelme | og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 981.25 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Petzl Vertex NEW Hjelm med Ventilation Blå | Sikkerhedshjelme | Sikkerhedshjelme |
981,25 kr
Til butik
Petzl Vertex NEW Hjelm med Ventilation Blå | Sikkerhedshjelme | Sikkerhedshjelme | billede

Produktinformation

Sikkerhedshjelm i blå med ventilation. Vertex-modellen yder beskyttelse mod faldende objekter, sprøjft fra smeltet metal og deformation på siderne af hjelmen. Derudover er hjelmen komfortabel, takket være seks-punkts-affjedringen samt Centerfit og Flip&Fi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Petzl
Kategori: Sikkerhedshjelme
EAN: 3342540827370
Varenr.: 47507246350673

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petzl Vertex NEW Hjelm med Ventilation Blå | Sikkerhedshjelme | Sikkerhedshjelme | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petzl Vertex NEW Hjelm med Ventilation Blå | Sikkerhedshjelme | Sikkerhedshjelme | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten981,25 kr981,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Petzl Vertex NEW Hjelm med Ventilation Blå | Sikkerhedshjelme | Sikkerhedshjelme |

PriceData har fulgt prisen på Petzl Vertex NEW Hjelm med Ventilation Blå | Sikkerhedshjelme | Sikkerhedshjelme | i 156 dage. Den nuværende pris er 981,25 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Petzl Vertex NEW Hjelm med Ventilation Blå | Sikkerhedshjelme | Sikkerhedshjelme |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Petzl Vertex NEW Hjelm med Ventilation Blå | Sikkerhedshjelme | Sikkerhedshjelme | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. dec. 2025981,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret