Gå til hovedindhold

NO NAME Petzl Aria 1 RGB, Hovedbånd lommelygte, Camouflage, Duraluminium, Gummi, Knapper, 2 m, IP67

NO NAMEHovedtelefonerIP67 vandtætCamping og friluftslivEAN: 3342540840171

Petzl ARIA 1 RGB LED-pandelampe med 350 lumen og camo-design. Perfekt til outdoor-aktiviteter med 110 timers batterilevetid og IP67-certificering. Læs mere

Pris fra 254 krtil 399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 205,03 kr 2. maj

Sammenlign priser på Petzl Aria 1 RGB, Hovedbånd lommelygte, Camouflage, Duraluminium, Gummi, Knapper, 2 m, IP67 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 254 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Petzl Aria 1 RGB, Hovedbånd lommelygte, Camouflage, Duraluminium, Gummi, Knapper, 2 m, IP67
254 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Petzl Aria 1 RGB Blå, Grøn, Rød, Hvid
302 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Pandelygte LED - Petzl ARIA 1 RGB, camouflage
-5%379 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Pandelygte LED - Petzl ARIA 1 RGB, camouflage
-5%399 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petzl Aria 1 RGB, Hovedbånd lommelygte, Camouflage, Duraluminium, Gummi, Knapper, 2 m, IP67 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petzl Aria 1 RGB, Hovedbånd lommelygte, Camouflage, Duraluminium, Gummi, Knapper, 2 m, IP67 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK254 kr293 krKøb
2CompuMail DK302 kr302 krKøb
3Boligcenter DK379 kr379 krKøb
4Vivas DK399 kr478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Petzl ARIA 1 RGB pandelampe

NO NAME

Petzl ARIA 1 RGB LED-pandelampe med 350 lumen og camo-design. Perfekt til outdoor-aktiviteter med 110 timers batterilevetid og IP67-certificering.

• pandelampe
• hovedlampe
• friluftslys
• camping lys
• aria 1
• rgb pandelampe
• petzl lampe
• Camping og friluftsliv
• IP67 vandtæt

Beskrivelse

Petzl ARIA 1 RGB er en kraftfuld LED-pandelampe med 350 lumen, designet til camping, jagt og andre friluftsliv aktiviteter. Med sit robuste camouflage-design og IP67-certificering tåler den støv og vand. Lampens kompakte hus er lavet af duraluminium og gummi, hvilket gør den både let og holdbar med en vægt på kun 105 gram. Den fungerer med 3 x AAA-batterier og har en imponerende batterilevetid på op til 110 timer. Pandelampen har brugervenlig betjening med trykknap og justerbar rem, der passer til alle hovedstørrelser. Med knock-resistente egenskaber og stødsikker op til 2 meter er den ideel til krævende udendørs miljøer.

Specifikationer

vægt:105 gram
vandtæt:IP67
lysstrøm:350 lm
materiale:Duraluminium og gummi
målgruppe:Voksen unisex
batteritype:3 x AAA
kontroltype:Trykknap
stødsikker:Op til 2 meter
antal_lamper:2 LED
batterilevetid:110 timer max

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke batterier bruger pandelampen?

Petzl ARIA 1 RGB fungerer med 3 x AAA-batterier, som ikke medfølger produktet.

Er pandelampen vandtæt?

Ja, den har IP67-certificering og tåler støv og vand, hvilket gør den perfekt til friluftsliv.

Hvor længe holder batteriet?

Batterilevetiden er op til 110 timer afhængigt af lysstyrke og brug.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Petzl Aria 1 RGB, Hovedbånd lommelygte, Camouflage, Duraluminium, Gummi, Knapper, 2 m, IP67

PriceData har fulgt prisen på Petzl Aria 1 RGB, Hovedbånd lommelygte, Camouflage, Duraluminium, Gummi, Knapper, 2 m, IP67 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 205,03 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 238 kr.

Den nuværende pris på 254 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Petzl Aria 1 RGB, Hovedbånd lommelygte, Camouflage, Duraluminium, Gummi, Knapper, 2 m, IP67. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Petzl Aria 1 RGB, Hovedbånd lommelygte, Camouflage, Duraluminium, Gummi, Knapper, 2 m, IP67 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026254 kr34,02 kr (15%)
21. maj 2026219,98 kr14,95 kr (7%)
2. maj 2026205,03 kr48,97 kr (19%)
30. apr. 2026254 kr6 kr (2%)
10. apr. 2026248 kr6 kr (2%)
26. mar. 2026254 kr25 kr (11%)
2. mar. 2026229 kr8 kr (4%)
1. mar. 2026221 kr8 kr (3%)
15. feb. 2026229 kr3 kr (1%)
11. feb. 2026232 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret