Gå til hovedindhold

Pettinaroli Luftskrue 1/2´´ med O-ring, til nøgle. Forkromet

PettinaroliRadiatorerEAN: 5708347870106
Pris fra 12,47 krtil 23 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 10,53 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12,32 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Luftskrue 1/2´´ med O-ring, til nøgle. Forkromet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12.47 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Luftskrue M/O-Ring Krom 1/2
12,47 kr
Til butik
Luftskrue M/O-Ring Krom 1/2 billede

Produktinformation

Luftskrue med o-ring krom 1/2 Søgetermer: 0240027270 - 016 - 405524304 - 5708347870106

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: Business & Industrial
EAN: 5708347870106
Varenr.: 8014634811714
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Luftskrue m/o-ring krom 1/2
12,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Luftskrue 1/2´´ med O-ring, til nøgle. Forkromet
18,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli Luftskrue med o-ring kant 1/2", krom
23 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luftskrue 1/2´´ med O-ring, til nøgle. Forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luftskrue 1/2´´ med O-ring, til nøgle. Forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk12,47 kr12,47 krKøb
2MaintainIt12,5 kr12,5 krKøb
3Elvvs.dk18,75 kr18,75 krKøb
4Proshop DK23 kr62 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Luftskrue 1/2´´ med O-ring, til nøgle. Forkromet

PriceData har fulgt prisen på Luftskrue 1/2´´ med O-ring, til nøgle. Forkromet i 170 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 12,47 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Luftskrue 1/2´´ med O-ring, til nøgle. Forkromet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Luftskrue 1/2´´ med O-ring, til nøgle. Forkromet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202612,47 kr
31. maj 202612,5 kr
20. maj 202612,47 kr
19. maj 202612,5 kr
25. apr. 202612,47 kr
14. apr. 202612,32 kr
13. apr. 202612,5 kr
19. feb. 202612,32 kr
18. feb. 202612,5 kr8,5 kr (40%)
17. feb. 202621 kr8,5 kr (68%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret