Gå til hovedindhold

Pettinaroli kuglehane m/lige greb gas G51 muffe 3/4"

PettinaroliSanitetEAN: 8016603080907
Pris fra 93 krtil 189 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 92 kr 3. maj

Sammenlign priser på Pettinaroli kuglehane m/lige greb gas G51 muffe 3/4" og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/lige greb gas G51 muffe 3/4
93 kr
Til butik
Pettinaroli kuglehane m/lige greb gas G51 muffe 3/4 billede

Produktspecifikationer

Mærke: PETTINAROLI
Kategori: Kuglehaner
Farve: 1
Artikel nr.: G51-006
EAN: 8016603080907
Varenr.: 5090368
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/lige greb gas G51 muffe 3/4"
93 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gaskuglehane Stålgreb Muffe/muffe 3/4"
93 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gaskuglehane 3/4" muffe/muffe med langt greb
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" Kuglehane muffe/muffe til gas
139,45 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gaskuglehane 3/4" muffe/muffe m/langt greb
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli kuglehane m/lige greb gas G51 muffe 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli kuglehane m/lige greb gas G51 muffe 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK93 kr132 krKøb
2Proshop DK93 kr132 krKøb
3Elvvs.dk93 kr93 krKøb
4CompletVVS139 kr139 krKøb
5EL-GROSSISTEN139,45 kr139,45 krKøb
6BilligVVS DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli kuglehane m/lige greb gas G51 muffe 3/4"

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli kuglehane m/lige greb gas G51 muffe 3/4" i 146 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 103 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Pettinaroli kuglehane m/lige greb gas G51 muffe 3/4". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Pettinaroli kuglehane m/lige greb gas G51 muffe 3/4" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 202693 kr1 kr (1%)
3. maj 202692 kr1 kr (1%)
1. maj 202693 kr1 kr (1%)
27. apr. 202694 kr2 kr (2%)
14. mar. 202692 kr1 kr (1%)
9. mar. 202693 kr1 kr (1%)
3. mar. 202694 kr1 kr (1%)
22. feb. 202695 kr1 kr (1%)
11. jan. 202696 kr6 kr (6%)
9. jan. 2026102 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret