Gå til hovedindhold

Pettinaroli kuglehane m/lang greb og aftap 3/4" Muffe/Muffe

PettinaroliSanitetEAN: 8016603050085
Pris fra 134 krtil 179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Pettinaroli kuglehane m/lang greb og aftap 3/4" Muffe/Muffe og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CS muffe/aftap 3/4
134 kr
Til butik
Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CS muffe/aftap 3/4 billede

Produktspecifikationer

Mærke: PETTINAROLI
Kategori: Kugleventiler
Farve: 1
Artikel nr.: 51CS-006
EAN: 8016603050085
Varenr.: 5090242
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kuglehane mf/mf m. aftapventil og rdt greb - 3/4"
139 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CS muffe/aftap 3/4"
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kuglehane med greb og aftapventil muffe/muffe 3/4"
146 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/lang greb og aftap 3/4" Muffe/Muffe
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli kuglehane m/lang greb og aftap 3/4" Muffe/Muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli kuglehane m/lang greb og aftap 3/4" Muffe/Muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK134 kr173 krKøb
2WATTOO.DK139 kr139 krKøb
3Proshop DK139 kr178 krKøb
4LavprisVVS146 kr146 krKøb
5BilligVVS DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli kuglehane m/lang greb og aftap 3/4" Muffe/Muffe

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli kuglehane m/lang greb og aftap 3/4" Muffe/Muffe i 181 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 134 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Pettinaroli kuglehane m/lang greb og aftap 3/4" Muffe/Muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Pettinaroli kuglehane m/lang greb og aftap 3/4" Muffe/Muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026134 kr6 kr (5%)
26. maj 2026128 kr1 kr (1%)
24. maj 2026129 kr1 kr (1%)
21. maj 2026128 kr1 kr (1%)
14. apr. 2026127 kr4 kr (3%)
8. mar. 2026123 kr3 kr (2%)
4. mar. 2026126 kr3 kr (2%)
19. feb. 2026129 kr3 kr (2%)
17. feb. 2026132 kr3 kr (2%)
15. jan. 2026135 kr12 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret