Gå til hovedindhold

PETTINAROLI Kuglehane 1 nippel/nippel kompaktmodel med rødt T-greb

PettinaroliSanitetEAN: 8016603057701
Pris fra 133 krtil 145 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 128 kr 26. apr.

Sammenlign priser på PETTINAROLI Kuglehane 1 nippel/nippel kompaktmodel med rødt T-greb og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kuglehane Letmed T-greb Nippel/nippel 1"
133 kr
Til butik
Kuglehane Letmed T-greb Nippel/nippel 1" billede

Produktinformation

Kuglehane New Compact med fuldt gennemløb. Nippel/nippel. Rødt T-greb

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: Kuglehaner med T greb 1"
EAN: 8016603057701
Varenr.: 82831
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PETTINAROLI Kuglehane 1 nippel/nippel kompaktmodel med rødt T-greb
142 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kuglehane let t-greb np/np 1
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI Kuglehane 1 nippel/nippel kompaktmodel med rødt T-greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI Kuglehane 1 nippel/nippel kompaktmodel med rødt T-greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk133 kr133 krKøb
2CS MEGASTORE DK142 kr181 krKøb
3MaintainIt145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PETTINAROLI Kuglehane 1 nippel/nippel kompaktmodel med rødt T-greb

PriceData har fulgt prisen på PETTINAROLI Kuglehane 1 nippel/nippel kompaktmodel med rødt T-greb i 182 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for PETTINAROLI Kuglehane 1 nippel/nippel kompaktmodel med rødt T-greb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for PETTINAROLI Kuglehane 1 nippel/nippel kompaktmodel med rødt T-greb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026133 kr2 kr (1%)
25. maj 2026135 kr1 kr (1%)
23. maj 2026136 kr3 kr (2%)
22. maj 2026133 kr1 kr (1%)
18. maj 2026134 kr2 kr (1%)
16. maj 2026136 kr2 kr (1%)
15. maj 2026134 kr1 kr (1%)
13. maj 2026133 kr1 kr (1%)
12. maj 2026134 kr1 kr (1%)
6. maj 2026133 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret