Gå til hovedindhold

Pettinaroli 51F Filterball - Kuglehane med indbygget snavssamler, standard blt greb og muffe/muffe, ??1" x ??1"

PettinaroliSanitetEAN: 8016603086831
Pris fra 481 krtil 550 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pettinaroli 51F Filterball - Kuglehane med indbygget snavssamler, standard blt greb og muffe/muffe, ??1" x ??1" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 481 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/St greb 51F muffe/snavs 1 1/4"
481 kr
Til butik
Pettinaroli kuglehane m/St greb 51F muffe/snavs 1 1/4" billede

Produktinformation

Pettinaroli kuglehane muffe/snavssamler 51F 11/4

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 51F-010
EAN: 8016603086831
Varenr.: 2898279
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/St greb 51F muffe/snavs 1 1/4
490 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pettinaroli 51F Filterball - Kuglehane med indbygget snavssamler, standard blt greb og muffe/muffe, ??1" x ??1"
521 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pettinaroli Filterkuglehane Muffe/muffe 1 1/4"
550 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli 51F Filterball - Kuglehane med indbygget snavssamler, standard blt greb og muffe/muffe, ??1" x ??1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli 51F Filterball - Kuglehane med indbygget snavssamler, standard blt greb og muffe/muffe, ??1" x ??1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK481 kr520 krKøb
2CS MEGASTORE DK490 kr529 krKøb
3WATTOO.DK521 kr521 krKøb
4Elvvs.dk550 kr550 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli 51F Filterball - Kuglehane med indbygget snavssamler, standard blt greb og muffe/muffe, ??1" x ??1"

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli 51F Filterball - Kuglehane med indbygget snavssamler, standard blt greb og muffe/muffe, ??1" x ??1" i 155 dage. Laveste pris i perioden er 461 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 481 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 468 kr.

Den nuværende pris på 481 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Pettinaroli 51F Filterball - Kuglehane med indbygget snavssamler, standard blt greb og muffe/muffe, ??1" x ??1". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Pettinaroli 51F Filterball - Kuglehane med indbygget snavssamler, standard blt greb og muffe/muffe, ??1" x ??1" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026481 kr18 kr (4%)
19. jan. 2026463 kr1 kr (0%)
17. jan. 2026462 kr18 kr (4%)
15. jan. 2026480 kr18 kr (4%)
7. jan. 2026462 kr1 kr (0%)
31. dec. 2025461 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret