Gå til hovedindhold

Petromax Petromax Enamel Bowls White 2 Pieces - Køkkenredskaber

PetromaxHovedtelefonerEAN: 4250435730638
Pris fra 159 krtil 199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Petromax Petromax Enamel Bowls White 2 Pieces - Køkkenredskaber og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Petromax - Enamel Bowls 2 stk. - 600 ml.
-11%159 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Petromax - Enamel Bowls 2 stk. - 600 ml. billede

Produktinformation

Perfekte til udendørs brug - lette, robuste og stilfulde Ideelle til rejser: Let og modstandsdygtigt design Hygiejnisk og slagfast: Rustfri stålkant for ekstra holdbarhed Let at rengøre: Smudsafvisende overflade Robuste og langtidsholdbare: Korrosionsbe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Petromax
Kategori: Outdoor udstyr
EAN: 4250435730638
Varenr.: 54397421846852
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Petromax Petromax Enamel Bowls White 2 Pieces - Køkkenredskaber
-12%183,95 kr
Før 208,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Petromax Petromax Enamel Bowls White 2 Pieces - Køkkenredskaber
-12%183,95 kr
Før 208,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Trendyhjem.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Petromax Petromax Enamel Bowls White 2 Pieces - Køkkenredskaber
183,95 kr
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Petromax - Emaljeskåle, 2 stk. (White)
199 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Petromax Bowl (2 Pcs) (Hvid (WHITE))
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petromax Petromax Enamel Bowls White 2 Pieces - Køkkenredskaber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petromax Petromax Enamel Bowls White 2 Pieces - Køkkenredskaber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HUNTERS´ POINT ApS159 kr159 krKøb
2Outmore.dk183,95 kr183,95 krKøb
3MAXiPRO183,95 kr183,95 krKøb
4Trendyhjem.dk183,95 kr183,95 krKøb
5Friluft DK199 kr238 krKøb
6Friluftsland.dk199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Petromax Petromax Enamel Bowls White 2 Pieces - Køkkenredskaber

PriceData har fulgt prisen på Petromax Petromax Enamel Bowls White 2 Pieces - Køkkenredskaber i 174 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Petromax Petromax Enamel Bowls White 2 Pieces - Køkkenredskaber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Petromax Petromax Enamel Bowls White 2 Pieces - Køkkenredskaber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026159 kr40 kr (20%)
8. maj 2026199 kr40 kr (25%)
4. maj 2026159 kr20 kr (11%)
3. maj 2026179 kr20 kr (13%)
26. apr. 2026159 kr20 kr (11%)
25. apr. 2026179 kr20 kr (13%)
22. mar. 2026159 kr31 kr (16%)
21. mar. 2026190 kr31 kr (19%)
12. mar. 2026159 kr20 kr (11%)
10. feb. 2026179 kr20 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret