Gå til hovedindhold

Petromax Care Conditioner, Plejemiddel til Støbejern

Pris fra 119 krtil 169,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 50,95 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 105 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Petromax Care Conditioner, Plejemiddel til Støbejern og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Petromax Dutch Ovens Care And Conditioner
-20%119 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Petromax Dutch Ovens Care And Conditioner billede

Produktinformation

Petromax Dutch Ovens Care And Conditioner hjælper både ved første seasoning og ved vedligeholdende behandling efter hver brug. Den naturlige formel modvirker rust og sikrer en effektiv non‑stick‑overflade uden at blive harsk - ideel til langvarig op...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Petromax
Kategori: Reservedele til kogegrej
EAN: 4250435707098
Varenr.: 4250435707098
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Petromax Care Conditioner, Plejemiddel til Støbejern
-12%131 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Petromax Care Conditioner, Plejemiddel til Støbejern billede

Produktinformation

For at sikre langvarig brug af dit støbejernskøkkengrej er korrekt pleje afgørende. Denne plejepasta er lavet af naturlige ingredienser og er designet til at vedligeholde og beskytte støbejern og jernredskaber. Ved regelmæssig anvendelse beskytter den ove...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Petromax
Kategori: Båludstyr
Farve: Black
Størrelse: 200 ml
EAN: 4250435707098
Varenr.: 28618-32151-86792
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Petromax Care Conditioner, Plejemiddel til Støbejern
-12%131 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Petromax Care Conditioner, Plejemiddel til Støbejern billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Petromax
Kategori: Båludstyr
Farve: Black
Størrelse: 200 ml
EAN: 4250435707098
Varenr.: 28618-32151-86792
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Petromax ft-pflege, Balsam, 226 g, 250 ml, 1 stk
138 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Care and Seasoning Conditioner for Dutch
-9%142,95 kr
Før 156,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Care and Seasoning Conditioner for Dutch
-9%142,95 kr
Før 156,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Petromax Care Conditioner for Cast and Wrought Iron
149,95 kr
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Petromax Care Conditioner
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petromax Care Conditioner, Plejemiddel til Støbejern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petromax Care Conditioner, Plejemiddel til Støbejern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk119 kr119 krKøb
2Skisport.dk131 kr131 krKøb
3AktivVinter.dk131 kr131 krKøb
4CS MEGASTORE DK138 kr177 krKøb
5Outmore.dk142,95 kr142,95 krKøb
6MAXiPRO142,95 kr142,95 krKøb
7Pro Outdoor149,95 kr149,95 krKøb
8Outdoor i Centrum169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Petromax Care Conditioner, Plejemiddel til Støbejern

PriceData har fulgt prisen på Petromax Care Conditioner, Plejemiddel til Støbejern i 169 dage. Laveste pris i perioden er 105 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 144,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Petromax Care Conditioner, Plejemiddel til Støbejern. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Petromax Care Conditioner, Plejemiddel til Støbejern de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026119 kr12 kr (9%)
24. maj 2026131 kr12 kr (10%)
20. maj 2026119 kr12 kr (9%)
2. maj 2026131 kr4 kr (3%)
30. apr. 2026135 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026134 kr6 kr (5%)
10. apr. 2026128 kr23 kr (22%)
5. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
2. apr. 2026106 kr5 kr (5%)
28. mar. 2026111 kr20 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret