Gå til hovedindhold

Petit by Sofie Schnoor Body l/æ - Dicte - Sort m. Print

Petit by Sofie SchnoorBabybodyerEAN: 5710909932733

Sammenlign priser på Petit by Sofie Schnoor Body l/æ - Dicte - Sort m. Print og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Petit by Sofie Schnoor Body l/æ - Dicte - Sort m. Print
-50%99,98 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Petit by Sofie Schnoor Body l/æ - Dicte - Sort m. Print billede

Produktspecifikationer

Kategori: Sofie Schnoor Body L/Æ
Farve: Sort
Størrelse: 62
EAN: 5710909932733
Varenr.: 195034-976737
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Petit By Sofie Schnoor Body Black/gold - Str. 6m 68cm
-50%99,98 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petit by Sofie Schnoor Body l/æ - Dicte - Sort m. Print koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petit by Sofie Schnoor Body l/æ - Dicte - Sort m. Print koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk99,98 kr99,98 krKøb
2MilkyWalk DK99,98 kr148,98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Petit by Sofie Schnoor Body l/æ - Dicte - Sort m. Print

PriceData har fulgt prisen på Petit by Sofie Schnoor Body l/æ - Dicte - Sort m. Print i 176 dage. Laveste pris i perioden er 59,99 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 99,98 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Petit by Sofie Schnoor Body l/æ - Dicte - Sort m. Print. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Petit by Sofie Schnoor Body l/æ - Dicte - Sort m. Print de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202699,98 kr59,98 kr (37%)
24. maj 2026159,96 kr39,99 kr (33%)
18. maj 2026119,97 kr39,99 kr (25%)
17. maj 2026159,96 kr39,99 kr (33%)
3. maj 2026119,97 kr19,99 kr (20%)
29. apr. 202699,98 kr19,99 kr (17%)
28. apr. 2026119,97 kr79,98 kr (40%)
27. apr. 2026199,95 kr99,97 kr (100%)
17. apr. 202699,98 kr19,99 kr (17%)
11. apr. 2026119,97 kr10 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret