Gå til hovedindhold

Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Hydra Gel Eye Patches 60 Pcs - 64 ml

Pris fra 281 krtil 515 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Hydra Gel Eye Patches 60 Pcs - 64 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 281 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Peter Thomas Roth Cucumber Hydra Gel Eye Patches 60pcs
-20%281 kr
Før 352 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Peter Thomas Roth Cucumber Hydra Gel Eye Patches 60pcs billede

Produktinformation

Cucumber Hydra Gel Eye fra Peter Thomas Roth er en fantastisk ansigtspleje der modvirker udseendet af trætte øjne med et sæt af energigivende øjenkontur patches. De reducerer hævelse, mørke ringe, fine linjer og rynker under øjet samtidig med at de lindrer og beroliger alle typer af hudirritationer med agurkeekstraktets "detoxende" og fugtgivende egenskaber.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjne
Artikel nr.: 9104000
EAN: 0670367005033
Varenr.: 3141900
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Hydra-Gel Eye Patches 30pcs
304 kr
Til butik
Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Hydra-Gel Eye Patches 30pcs billede

Produktinformation

Milda och uppfriskande Peter Thomas Roth ögonkonturgel pads är berikade med gurkextrakt för att på ett naturligt sätt lugna, återfukta och minska utseendet av påsar under ögonen. Fördelar Gurkextrakt hjälper till att detoxa och minska utseendet av svullnad i det känsliga ögonområdet Kamomill och Aloe hjälper till att lugna hudens utseende Niacinamid hjälper till att minska utseendet på fina linjer och rynkor Hyaluronsyra återfuktar intensivt och Arnica hjälper till att minska utseendet på mörka ringar.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjne
EAN: 0670367005033
Varenr.: C11304
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Peter Thomas Roth Cucumber Hydra Gel Eye Patches (64ml)
-34%339 kr
Før 515 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Peter Thomas Roth Cucumber Hydra Gel Eye Patches (64ml) billede

Produktinformation

Giv nyt liv til dine trætte øjne med disse energigivende øjenkontur gel pads, som øger cellefornyelsen samtidig med at de beroliger huden, mindsker hævelser og minimerer fine linjer og rynker. Disse pads afgifter huden naturligt samtidig med at de tilfører fugt og bevarer hudens fugt niveau. Huden omkring øjnene udglattes og forekomsten af mørke rande reduceres. Øjenmasken har en øjeblikkelig kølende effekt og virker beroligende og opfriskende. Området omkring øjnene kommer til at se synligt yngre og friskere ud. Velegnet til alle hudtyper.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenmaske
Vægt: 180g
Artikel nr.: 9104000
EAN: 0670367005033
Varenr.: B026397
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Hydra Gel Eye Patches 60 pieces
-25%386,25 kr
Før 515 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Hydra Gel Eye Patches 60 Pcs - 64 ml
481 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Peter Thomas Roth Cucumber Hydra Gel Eye Patches 50 ml
515 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Hydra Gel Eye Patches 60 Pcs - 64 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Hydra Gel Eye Patches 60 Pcs - 64 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK281 kr281 krKøb
2Teknikproffset DK304 kr353 krKøb
3Bangerhead DK339 kr339 krKøb
4NiceHair.dk386,25 kr386,25 krKøb
5NordicFeel DK481 kr481 krKøb
6Lyko DK515 kr515 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Hydra Gel Eye Patches 60 Pcs - 64 ml

PriceData har fulgt prisen på Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Hydra Gel Eye Patches 60 Pcs - 64 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 281 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 388 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 341 kr.

Den nuværende pris på 281 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Hydra Gel Eye Patches 60 Pcs - 64 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Hydra Gel Eye Patches 60 Pcs - 64 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026281 kr76 kr (21%)
10. maj 2026357 kr1 kr (0%)
9. maj 2026356 kr1 kr (0%)
8. maj 2026357 kr1 kr (0%)
7. maj 2026356 kr3 kr (1%)
4. maj 2026353 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026352 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026353 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026352 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026351 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret