Gå til hovedindhold

Peter thomas roth clinical skin care potent-c power serum 30ml

Peter Thomas RothKosmetikEAN: 0670367008775
Pris fra 459 krtil 860 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 401 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Peter thomas roth clinical skin care potent-c power serum 30ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Peter Thomas Roth Potent-C Power Serum 30ml
459 kr
Til butik
Peter Thomas Roth Potent-C Power Serum 30ml billede

Produktinformation

Ett anti-aging och lystergivande Peter Thomas Roth-serum med 20 % THD-askorbat - en megakraftig, ultrastabil ingrediens som är 50 gånger mer kraftfull än traditionell C-vitamin. Fördelar Packad med en häpnadsväckande koncentration av 20 % THD Askorbat C-vitamin Detta serums prestanda förstärks av två extremt kraftfulla antioxidanter 3% vitamin E och 2% ferulsyra Hjälp till att förbättra utseendet på fina linjer, rynkor, fasthet, ojämn hudton, struktur, ljushet och uttorkning.

Produktspecifikationer

Kategori: Hudserum
EAN: 0670367008775
Varenr.: C11235
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Peter thomas roth clinical skin care potent-c power serum 30ml
549 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Peter Thomas Roth Potent C Power Serum (30ml)
-33%603 kr
Før 905 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Peter Thomas Roth Potent C Power Serum (30ml) billede

Produktinformation

Fremtidens C-vitamin er her. Potent-C? Power Serum er beriget med THD Ascorbate, en meget stabil og videnskabeligt banebrydende ingrediens, der er 50 gange kraftigere end almindelig C-vitamin. Dette serum indeholder hele 20% C-vitamin, og virkningen forstærkes yderligere af to superkraftfulde antioxidanter (3% E-vitamin og 2% ferulasyre), der tilsammen giver dig en komplet og avanceret foryngende, opstrammende og lysnende behandling. Dette fyldige og fugtgivende serum er et must, hvis du vil udviske fine linjer og rynker og gerne vil forbedre hudens fasthed, hudtone, struktur og klarhed. Parfumefri. Irriterer ikke huden. BEKÆMP 7 ALDERSTEGN PÅ 7 DAGE Udvisker fine linjer og rynker og forbedrer hudens fasthed, hudtone, struktur, klarhed og fugtbalance på 7 dage.* *Baseret på en 28-dages forbrugerevaluering med 35 kvindelige testpersoner.

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
Vægt: 120g
Artikel nr.: 9156000
EAN: 0670367008775
Varenr.: B054359
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Peter Thomas Roth - Potent C-e Bright Serum 30 Ml
729,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Peter Thomas Roth Potent C Power Serum 30 ml
860 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peter thomas roth clinical skin care potent-c power serum 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peter thomas roth clinical skin care potent-c power serum 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK459 kr508 krKøb
2Hobbix549 kr549 krKøb
3Bangerhead DK603 kr603 krKøb
4Gucca.dk729,95 kr729,95 krKøb
5NordicFeel DK860 kr860 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Peter thomas roth clinical skin care potent-c power serum 30ml

PriceData har fulgt prisen på Peter thomas roth clinical skin care potent-c power serum 30ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 459 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 556,31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 515 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Peter thomas roth clinical skin care potent-c power serum 30ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Peter thomas roth clinical skin care potent-c power serum 30ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026459 kr90 kr (16%)
9. mar. 2026549 kr7,31 kr (1%)
8. mar. 2026556,31 kr7,31 kr (1%)
7. mar. 2026549 kr4,65 kr (1%)
5. mar. 2026544,35 kr11,46 kr (2%)
20. feb. 2026532,89 kr16,11 kr (3%)
11. feb. 2026549 kr16,11 kr (3%)
7. feb. 2026532,89 kr16,11 kr (3%)
19. jan. 2026549 kr83 kr (18%)
8. jan. 2026466 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret