Gå til hovedindhold

Peter Thomas Roth 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream 50 ml

Peter Thomas RothAnsigtsrensEAN: 0670367004623
Pris fra 250 krtil 405 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248,95 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Peter Thomas Roth 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 250 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Peter Thomas Roth 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream 50
-20%250 kr
Før 313 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Peter Thomas Roth 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream 50 billede

Produktinformation

Denne highlighter fra Peter Thomas Roth giver en umiddelbar glød af 24K guld og genopretter en skinnende hud med den nyeste banebrydende mineralbaserede teknologi inden for «highlighting».

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigt
Artikel nr.: 9111000
EAN: 0670367004623
Varenr.: 3141914
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Peter Thomas Roth 24K Gold Prism Cream (50ml)
-38%252 kr
Før 405 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Peter Thomas Roth 24K Gold Prism Cream (50ml) billede

Produktinformation

24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream er en ultra let udglattende og farvekorrigerende fugtigheds creme udviklet til at fremhæve en smuk udstråling hos alle hudtyper og hudtoner. Indeholder Intelligent Shade-Sensing Sphere Technology som er en blanding af ingredienser som reflekterer og spreder lys for at skabe en illusion af en fejlfri, strålende og sund hud. Aktive fugtgivende ingredienser genopretter hudens fugtniveau og giver huden en øjeblikkelig og langsigtet gennemfugtning og dermed en frisk, fløjlsblød og mat finish. Velegnet til alle hudtyper.

Produktspecifikationer

Kategori: Primer
Vægt: 78g
Artikel nr.: 9111000
EAN: 0670367004623
Varenr.: B026400
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Peter Thomas Roth 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream 50 ml
-25%303,75 kr
Før 405 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Peter Thomas Roth 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream 50 ml billede

Produktinformation

Peter Thomas Roth 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream er en **udglattende og farvekorrigerende creme**, som er specielt udviklet til at **fremhæve en smuk udstråling** hos alle hudtoner. Denne creme består nemlig af shade-sensing Sphere Technolog...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skin Care
EAN: 0670367004623
Varenr.: 96290
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Peter Thomas Roth 24k Gold Prism Moisturizer - 50 ml
381 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Peter Thomas Roth 24k Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream 50
405 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peter Thomas Roth 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peter Thomas Roth 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK250 kr250 krKøb
2Bangerhead DK252 kr252 krKøb
3NiceHair.dk303,75 kr303,75 krKøb
4NordicFeel DK381 kr381 krKøb
5Lyko DK405 kr405 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Peter Thomas Roth 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Peter Thomas Roth 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream 50 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 223 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 281 kr.

Den nuværende pris på 250 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Peter Thomas Roth 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Peter Thomas Roth 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Prism Cream 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026250 kr74 kr (23%)
16. maj 2026324 kr1 kr (0%)
14. maj 2026325 kr1 kr (0%)
12. maj 2026324 kr
11. maj 2026323,65 kr
10. maj 2026324 kr21 kr (7%)
2. maj 2026303 kr17 kr (5%)
27. apr. 2026320 kr57 kr (22%)
10. apr. 2026263 kr21 kr (7%)
9. apr. 2026284 kr21 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret