Gå til hovedindhold

Petcube - PETCUBE PLAY 2 Smart HD pet camera with laser toy 160° camera view - (854592007233)

PetcubeTilbehør til katteEAN: 0854592007578
Pris fra 548 krtil 924 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 376 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 535 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Petcube - PETCUBE PLAY 2 Smart HD pet camera with laser toy 160° camera view - (854592007233) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 548 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PETCUBE PLAY 2 WI-FI PET CAMERA WITH LASER TOY FOR CATS & DOGS
548 kr
Til butik
PETCUBE PLAY 2 WI-FI PET CAMERA WITH LASER TOY FOR CATS & DOGS billede

Produktspecifikationer

Mærke: Petcube
Artikel nr.: PETCUBE PLAY 2
EAN: 0854592007578
Varenr.: 1002298794
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera til kæledyr Petcube Play 2 - Smart HD med laserlegetøj
-3%749 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera til kæledyr Petcube Play 2 - Smart HD med laserlegetøj billede

Produktinformation

Hold øje med dit kæledyr med smart overvågningPetcube Play 2 er et smart HD overvågningskamera til kæledyr, der gør det nemt at se til hunden eller katten, når du ikke er hjemme. Kameraet kombinerer videoovervågning med et indbygget laserlegetøj, så du kan aktivere og underholde dit kæledyr på afstand. Den kompakte, stilrene enhed passer diskret ind i hjemmet og er oplagt til elektronik-kategorien alarmer og overvågning.Hvorfor vælge et kamera til kæledyr?Med et dedikeret kæledyrskamera kan du følge hverdagen derhjemme, få ro i maven og skabe sjove interaktive stunder - også når du er på farten. Petcube Play 2 er skabt til kæledyrsejere, der vil have et enkelt og elegant setup til hjemmets overvågning og underholdning.Produkttype: Smart HD overvågningskamera til kæledyrModel: Petcube Play 2Funktion: Integreret laserlegetøj...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.78g
EAN: 0854592007578
Varenr.: 1907740
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera til kæledyr Petcube Play 2 - Smart HD med laserlegetøj
-3%769 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera til kæledyr Petcube Play 2 - Smart HD med laserlegetøj billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.78g
EAN: 0854592007578
Varenr.: 1907740
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Petcube - PETCUBE PLAY 2 Smart HD pet camera with laser toy 160° camera view - (854592007233)
924 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petcube - PETCUBE PLAY 2 Smart HD pet camera with laser toy 160° camera view - (854592007233) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petcube - PETCUBE PLAY 2 Smart HD pet camera with laser toy 160° camera view - (854592007233) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK548 kr548 krKøb
2Boligcenter DK749 kr749 krKøb
3Vivas DK769 kr848 krKøb
4Proshop DK924 kr963 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Petcube - PETCUBE PLAY 2 Smart HD pet camera with laser toy 160° camera view - (854592007233)

PriceData har fulgt prisen på Petcube - PETCUBE PLAY 2 Smart HD pet camera with laser toy 160° camera view - (854592007233) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 535 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 760 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 557 kr.

Den nuværende pris på 548 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Petcube - PETCUBE PLAY 2 Smart HD pet camera with laser toy 160° camera view - (854592007233). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Petcube - PETCUBE PLAY 2 Smart HD pet camera with laser toy 160° camera view - (854592007233) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026548 kr3 kr (1%)
27. maj 2026545 kr2 kr (0%)
25. maj 2026547 kr1 kr (0%)
24. maj 2026548 kr4 kr (1%)
23. maj 2026544 kr4 kr (1%)
22. maj 2026548 kr1 kr (0%)
17. maj 2026547 kr3 kr (1%)
16. maj 2026550 kr5 kr (1%)
15. maj 2026545 kr3 kr (1%)
13. maj 2026548 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret