Gå til hovedindhold

SEGA Persona 5 Tactica - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk

SEGASpilEAN: 5055277051403
Pris fra 91 krtil 139 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (35% besparelse)

Sammenlign priser på Persona 5 Tactica - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Persona 5 Tactica - Nintendo Switch - Turn-based
91 kr
Til butik
Persona 5 Tactica - Nintendo Switch - Turn-based billede

Produktinformation

Switch

Produktspecifikationer

Mærke: SEGA
Kategori: Spil
Artikel nr.: 5055277051403
EAN: 5055277051403
Varenr.: 3182458
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Persona 5 Tactica - Nintendo Switch
109,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Atlus Persona 5 Tactica spil, Switch
121 kr
Til butik
Atlus Persona 5 Tactica spil, Switch billede

Produktinformation

Oplev følelsernes ild - det er her, det hjertebankende oprør begynder! Ved en bizar begivenhed befinder Godfather Thieves sig i en bizar verden, hvor indbyggerne lever under undertrykkelse. De befinder sig i stor fare, da de bliver omringet af en militærgruppe kaldet Legionnaires. Oplev følelsernes ild - det er her, det hjertebankende oprør begynder! Ved en bizar begivenhed befinder Ghost Thieves sig i en mærkelig verden, hvor indbyggerne lever under et undertrykkende styre. De befinder sig i stor fare, da de bliver omringet af en militærgruppe kaldet Legionnaires. De bliver reddet af den mystiske rebel Erina, som tilbyder dem en fristende aftale til gengæld for deres hjælp. Hvad gemmer der sig bag Erina og den aftale, som Ghost Thieves bliver tilbudt? Persona 5 Tactica fortæller en ny historie, der bringer populære figurer og nye allierede og fjender tilbage. Slut dig til holdet, når de leder en følelsesmæssig revolution i dette spændende actioneventyr!, Ny historie, populære figurer, Et actionfyldt og taktisk eventyr, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Atlus
Kategori: Spil
EAN: 5055277051403
Varenr.: C77552
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Persona 5 Tactica - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Persona 5 Tactica - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Persona 5 Tactica - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK91 kr130 krKøb
2Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb
3Teknikproffset DK121 kr170 krKøb
4Geekd139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Persona 5 Tactica - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Persona 5 Tactica - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 91 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Persona 5 Tactica - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Persona 5 Tactica - Nintendo Switch Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. jan. 202691 kr9 kr (11%)
29. jan. 202682 kr9 kr (10%)
24. jan. 202691 kr7 kr (7%)
15. jan. 202698 kr8 kr (9%)
23. dec. 202590 kr1 kr (1%)
22. dec. 202591 kr10 kr (10%)
18. dec. 2025101 kr11 kr (12%)
17. dec. 202590 kr4 kr (4%)
16. dec. 202594 kr10 kr (10%)
15. dec. 2025104 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret