Gå til hovedindhold

STAEDTLER® Lumocolor® 317-9 sort, universal pen, medium, permanent - (10 stk.)

StaedtlerHåndarbejde og hobbyEAN: 4007817332221
Pris fra 79 krtil 145 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66,01 kr 27. maj

Sammenlign priser på STAEDTLER® Lumocolor® 317-9 sort, universal pen, medium, permanent - (10 stk.) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staedtler LUMOCOLOR PERMANENT M 1,0 mm SORT, ÆSKE 10 STK
79 kr
Til butik
Staedtler LUMOCOLOR PERMANENT M 1,0 mm SORT, ÆSKE 10 STK billede

Produktinformation

317-9 - Lumocolor® permanent pen 317, Permanent universal pen M Enkelt produkt sort. Universal pen til brug på næsten alle overflader. Velegnet til overheadprojektion. Fremragende smudsafvisende og vandfaste egenskaber på næsten alle overflader. Tørrer på få sekunder, derfor ideel til venstrehåndede brugere. Permanent blæk med lav lugt. Sort er lysægte. PP krop og hætte garanterer lang levetid. DRY SAFE - kan efterlades uden låg i dagevis uden at tørre op. Flysikker - automatisk trykudligning forhindrer pen i at lække om bord på fly. Høj farveglans Stregbredde M - medium, ca. 1,0 mm Genopfyldes med genopfyldningsstation 487 17. Fås i stand-up STAEDTLER æske. Pennekrop lavet af 97% genanvendt plast. 10 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 317-9
EAN: 4007817332221
Varenr.: 3105283
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Permanent pen, Staedtler 317 M, genopfyldelig, medium, sort, pakke a 10 stk
107 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
STAEDTLER Lumocolor 317 Markør Sort
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad STAEDTLER® Lumocolor® 317-9 sort, universal pen, medium, permanent - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad STAEDTLER® Lumocolor® 317-9 sort, universal pen, medium, permanent - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK79 kr118 krKøb
2CS MEGASTORE DK107 kr146 krKøb
3CompuMail DK145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for STAEDTLER® Lumocolor® 317-9 sort, universal pen, medium, permanent - (10 stk.)

PriceData har fulgt prisen på STAEDTLER® Lumocolor® 317-9 sort, universal pen, medium, permanent - (10 stk.) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 66,01 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for STAEDTLER® Lumocolor® 317-9 sort, universal pen, medium, permanent - (10 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for STAEDTLER® Lumocolor® 317-9 sort, universal pen, medium, permanent - (10 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202679 kr11,21 kr (17%)
30. maj 202667,79 kr1,78 kr (3%)
27. maj 202666,01 kr13,99 kr (17%)
18. maj 202680 kr11 kr (16%)
17. maj 202669 kr11 kr (14%)
15. maj 202680 kr11 kr (16%)
14. maj 202669 kr11 kr (14%)
8. maj 202680 kr3 kr (4%)
6. maj 202677 kr3 kr (4%)
4. maj 202680 kr11 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret