Gå til hovedindhold

Permanent marker Faber-Castell, Multi, Superfine 0.4 mm, sort

Faber-CastellPermanentmarkereEAN: 4005401523994
Pris fra 29,95 krtil 99,38 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 69,43 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Permanent marker Faber-Castell, Multi, Superfine 0.4 mm, sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Multimarker Faber-Castell sf sort
29,95 kr
Til butik
Multimarker Faber-Castell sf sort billede

Produktinformation

Faber-Castell Multimarker SF - Sort Permanent

Produktspecifikationer

Kategori: Skole
EAN: 4005401523994
Varenr.: 47285293646077
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Permanent marker Faber-Castell, Multi, Superfine 0.4 mm, sort
36 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Faber Castell Multimarker perm. S Sort
99,38 kr
Til butik
Faber Castell Multimarker perm. S Sort billede

Produktinformation

Multimarker Perm. Superfine Sort, stregbredde 0,4 mm Permanent og Vandfast Marker til Alle Overflader Multimarker Perm. S Sort er en permanent marker af høj kvalitet, designet til at levere holdbare og skarpe streger på næsten alle glatte overflader. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Markere og fineliners
EAN: 4005401523994
Varenr.: 19966283

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Permanent marker Faber-Castell, Multi, Superfine 0.4 mm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Permanent marker Faber-Castell, Multi, Superfine 0.4 mm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Legekæden29,95 kr29,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK36 kr75 krKøb
3Nova Nordic A/S99,38 kr99,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Permanent marker Faber-Castell, Multi, Superfine 0.4 mm, sort

PriceData har fulgt prisen på Permanent marker Faber-Castell, Multi, Superfine 0.4 mm, sort i 146 dage. Laveste pris i perioden er 23,96 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 99,38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 29,95 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 70% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Permanent marker Faber-Castell, Multi, Superfine 0.4 mm, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Permanent marker Faber-Castell, Multi, Superfine 0.4 mm, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202629,95 kr3,05 kr (9%)
29. maj 202633 kr3,05 kr (10%)
23. maj 202629,95 kr69,43 kr (70%)
22. maj 202699,38 kr69,43 kr (232%)
28. jan. 202629,95 kr5,99 kr (25%)
7. jan. 202623,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret