Gå til hovedindhold

Grohe Eurosmart Perlator - M 24 x 1 - Udvendigt gevind - 48264000

GroheSanitetEAN: 4005176322518
Pris fra 26,2 krtil 59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32,8 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23,75 kr 29. maj

Sammenlign priser på Grohe Eurosmart Perlator - M 24 x 1 - Udvendigt gevind - 48264000 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.2 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Perlator til Eurosmart køkkenarmaturer
26,2 kr
Til butik
Grohe Perlator til Eurosmart køkkenarmaturer billede

Produktinformation

GROHE Perlator til Eurosmart Køkken 2015

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4005176322518
Varenr.: 15842802827599
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Perlator M24x1 til Grohe Eurosmart køkken armatur - luftblander
29 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Perlator - M 24 x 1 - Udvendigt gevind - 48264000
35 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart perlator til køkken
-10%38 kr
Før 42 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Perlator til Eurosmart Køkken 2015
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart Perlator - M 24 x 1 - Udvendigt gevind - 48264000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart Perlator - M 24 x 1 - Udvendigt gevind - 48264000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN26,2 kr26,2 krKøb
2Elvvs.dk29 kr29 krKøb
3CS MEGASTORE DK35 kr74 krKøb
4CompletVVS38 kr38 krKøb
5BilligVVS DK59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Eurosmart Perlator - M 24 x 1 - Udvendigt gevind - 48264000

PriceData har fulgt prisen på Grohe Eurosmart Perlator - M 24 x 1 - Udvendigt gevind - 48264000 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 23,75 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 26,2 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Grohe Eurosmart Perlator - M 24 x 1 - Udvendigt gevind - 48264000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Grohe Eurosmart Perlator - M 24 x 1 - Udvendigt gevind - 48264000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202626,2 kr2,8 kr (10%)
30. maj 202629 kr5,25 kr (22%)
29. maj 202623,75 kr5,25 kr (18%)
25. maj 202629 kr8,25 kr (22%)
24. maj 202637,25 kr8,25 kr (28%)
10. maj 202629 kr1,96 kr (7%)
9. maj 202627,04 kr2,04 kr (8%)
21. apr. 202625 kr4 kr (14%)
18. apr. 202629 kr4 kr (16%)
15. apr. 202625 kr1,25 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret