Gå til hovedindhold

Edding Penol 750 spritmarker Medium Line hvid, skrivebredde 2-5mm, kan bla. anvendes på karton, glas, metal, plastik, træ og papir - (10 stk.)

EddingKontorforsyningEAN: 4004764018642
Pris fra 39 krtil 558 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 519 kr (93% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Penol 750 spritmarker Medium Line hvid, skrivebredde 2-5mm, kan bla. anvendes på karton, glas, metal, plastik, træ og papir - (10 stk.) og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Edding 750 Jernmarker - hvid
39 kr
Til butik
Edding 750 Jernmarker - hvid billede

Produktinformation

Edding Paintmarker 750 til markering og optegning på jern og metaller.Permanent tyktflydende blæk som får et glansfuldt look ved optørring

Produktspecifikationer

Mærke: Edding
Kategori: Måleværktøj
Farve: white
EAN: 4004764018642
Varenr.: 881030680
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Paintmarker hvid Edding 750
39 kr
Til butik
Paintmarker hvid Edding 750 billede

Produktinformation

Hvid Metalmarker Edding 750. Paint marker med permanent tyktflydende blæk, som tørrer glansfuldt op ligesom maling på tætte overflader. Velegnet til glas, metal, glanspapir og lignende glatte overflader.

Produktspecifikationer

Kategori: Mærkepenne
EAN: 4004764018642
Varenr.: 228257
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Edding Paintmarker 750 i hvid
41 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Marker Edding 750 Paintmarker hvid
-29%41,43 kr
Før 57,96 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jernmarker hvid
42 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Paintmarker Edding 750, hvid
47 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Paintmarker Edding 750 Hvid
53,69 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Marker edding 750 permanent hvid 2-4mm
56,25 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
edding 750 paint Markør Hvid
63 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Edding Paintmarker 750 hvid
88,75 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Marker Edding 750 permanent hvid 2-4mm
449,38 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Marker Edding 750 Permanent Hvid 2-4Mm
539,73 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Penol 750 spritmarker Medium Line hvid, skrivebredde 2-5mm, kan bla. anvendes på karton, glas, metal, plastik, træ og papir - (10 stk.)
558 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Penol 750 spritmarker Medium Line hvid, skrivebredde 2-5mm, kan bla. anvendes på karton, glas, metal, plastik, træ og papir - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Penol 750 spritmarker Medium Line hvid, skrivebredde 2-5mm, kan bla. anvendes på karton, glas, metal, plastik, træ og papir - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj39 kr39 krKøb
2Elvvs.dk39 kr39 krKøb
3LavprisVVS41 kr41 krKøb
4RedOffice Konpap41,43 kr41,43 krKøb
5BilligVVS DK42 kr42 krKøb
6WATTOO.DK47 kr47 krKøb
7Hertels Boresko53,69 kr53,69 krKøb
8MaintainIt56,25 kr56,25 krKøb
9CompuMail DK63 kr63 krKøb
10vvsfittings.dk88,75 kr88,75 krKøb
11Nova Nordic A/S449,38 kr449,38 krKøb
12Billigelogvvs.dk539,73 kr539,73 krKøb
13CS MEGASTORE DK558 kr597 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Penol 750 spritmarker Medium Line hvid, skrivebredde 2-5mm, kan bla. anvendes på karton, glas, metal, plastik, træ og papir - (10 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Penol 750 spritmarker Medium Line hvid, skrivebredde 2-5mm, kan bla. anvendes på karton, glas, metal, plastik, træ og papir - (10 stk.) i 151 dage. Laveste pris i perioden er 20,36 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Penol 750 spritmarker Medium Line hvid, skrivebredde 2-5mm, kan bla. anvendes på karton, glas, metal, plastik, træ og papir - (10 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Penol 750 spritmarker Medium Line hvid, skrivebredde 2-5mm, kan bla. anvendes på karton, glas, metal, plastik, træ og papir - (10 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202639 kr1,5 kr (4%)
30. maj 202637,5 kr
29. maj 202638 kr
20. maj 202637,5 kr
19. maj 202638 kr
13. maj 202637,5 kr
11. maj 202638 kr
15. apr. 202637,5 kr1,5 kr (4%)
14. apr. 202639 kr1,5 kr (4%)
25. mar. 202637,5 kr1,5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret