Gå til hovedindhold

Esselte Penneholder - til Whiteboardtavler - med magnet - til 5 penne

EsselteKontorforsyningEAN: 5701216326889
Pris fra 94 krtil 241,59 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 147,59 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84 kr 13. maj

Sammenlign priser på Penneholder - til Whiteboardtavler - med magnet - til 5 penne og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Penneholder - til Whiteboardtavler - med magnet - til 5 penne
94 kr
Til butik
Penneholder - til Whiteboardtavler - med magnet - til 5 penne billede

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Tavletilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 32688
EAN: 5701216326889
Varenr.: 1856691
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte WB penneholder t/5 penne magnet.18mm hul
-8%100 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Penneholder Esselte whiteboard, hvid
150 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Whiteboard penne-holder 803020
150,95 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
WhiteboardPenneholder t/5 penne
155 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Penneholder Esselte til 5 Whiteboardpenne
232,19 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Penneholder Esselte t/whiteboard
241,59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Penneholder - til Whiteboardtavler - med magnet - til 5 penne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Penneholder - til Whiteboardtavler - med magnet - til 5 penne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK94 kr133 krKøb
2Proshop DK100 kr139 krKøb
3Nova Nordic A/S150 kr150 krKøb
4RedOffice Konpap150,95 kr150,95 krKøb
5HUMA.dk155 kr155 krKøb
6Hertels Boresko232,19 kr232,19 krKøb
7EL-GROSSISTEN241,59 kr241,59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Penneholder - til Whiteboardtavler - med magnet - til 5 penne

PriceData har fulgt prisen på Penneholder - til Whiteboardtavler - med magnet - til 5 penne i 162 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Penneholder - til Whiteboardtavler - med magnet - til 5 penne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Penneholder - til Whiteboardtavler - med magnet - til 5 penne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202694 kr3,91 kr (4%)
14. maj 202690,09 kr6,09 kr (7%)
13. maj 202684 kr1 kr (1%)
12. maj 202685 kr2 kr (2%)
11. maj 202687 kr7 kr (7%)
9. maj 202694 kr5 kr (6%)
8. maj 202689 kr5 kr (5%)
4. maj 202694 kr2 kr (2%)
1. maj 202696 kr1 kr (1%)
30. apr. 202697 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret