Gå til hovedindhold

SG Armaturen Pendel Circulus 19W 3000K, 1345 lumen, mat-hvid

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021982120060
Pris fra 2.019 krtil 2.335 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 316 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.000 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Pendel Circulus 19W 3000K, 1345 lumen, mat-hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2019 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Circulus Pendel M-hvid 3000k
2.019 kr
Til butik
Circulus Pendel M-hvid 3000k billede

Produktinformation

Pendel nedhæng i 3 justerbare wire, helt ensartet lys i flot design, udført i pulverlakeret aluminium, nem montering via medfølgende loftdåse som kan skrues på alle kendte loftudtag/dåser, klemmer med mulighed for videre sløjfning, strøm sendes fra driver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse - varer
EAN: 7021982120060
Varenr.: 1560921
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CIRCULUS PENDANT MAT HVID 3K
2.063,19 kr
Til butik
CIRCULUS PENDANT MAT HVID 3K billede

Produktinformation

Rundt, pendelarmatur i minimalistisk design, som giver et smukt, ensartet lys. Armaturet er produceret i pulverlakeret stål i sort eller hvid, og kan dæmpes med fasedæmp. Vi anbefaler LEDDim 200, LEDDim 400 og LEDDim Smart. Mulighed for montering i forske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 7021982120060
Varenr.: 15841619411279
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Circulus Pendel Mat-Hvid 3000K
2.107 kr
Til butik
SG Armaturen Circulus Pendel Mat-Hvid 3000K billede

Produktinformation

Circulus Pendel Mat-Hvid 3000K Produkt beskrivelse: Pendel nedhæng i 3 justerbare wire, helt ensartet lys i flot design, udført i pulverlakeret aluminium, nem montering via medfølgende loftdåse som kan skrues på alle kendte loftudtag/dåser, klemmer med mulighed for videre sløjfning, strøm sendes fra driver til lampe via de justerbare wire,...

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 212006
EAN: 7021982120060
Varenr.: 2753860
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pendel Circulus 19W 3000K, 1345 lumen, mat-hvid
2.335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pendel Circulus 19W 3000K, 1345 lumen, mat-hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pendel Circulus 19W 3000K, 1345 lumen, mat-hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk2.019 kr2.019 krKøb
2EL-GROSSISTEN2.063,19 kr2.063,19 krKøb
3Proshop DK2.107 kr2.107 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.335 kr2.335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pendel Circulus 19W 3000K, 1345 lumen, mat-hvid

PriceData har fulgt prisen på Pendel Circulus 19W 3000K, 1345 lumen, mat-hvid i 172 dage. Laveste pris i perioden er 2.000 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 2.107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.031 kr.

Den nuværende pris på 2.019 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Pendel Circulus 19W 3000K, 1345 lumen, mat-hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Pendel Circulus 19W 3000K, 1345 lumen, mat-hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.019 kr1 kr (0%)
27. maj 20262.018 kr45,19 kr (2%)
21. maj 20262.063,19 kr20,19 kr (1%)
20. maj 20262.043 kr1 kr (0%)
12. maj 20262.042 kr20,92 kr (1%)
7. maj 20262.021,08 kr12,92 kr (1%)
6. maj 20262.034 kr12,92 kr (1%)
5. maj 20262.021,08 kr21,08 kr (1%)
24. apr. 20262.000 kr21,08 kr (1%)
23. apr. 20262.021,08 kr21,08 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret