Gå til hovedindhold

Antalis Pencil BNT 0,5mm lysgrå/sort m/gummi greb og viskelæder - (12 stk.)

AntalisRedskaberEAN: 7392265515287
Pris fra 4,15 krtil 48,07 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 43,92 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3,4 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Pencil BNT 0,5mm lysgrå/sort m/gummi greb og viskelæder - (12 stk.) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4.15 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pencil 0,5mm bnt grå/sort med gummigreb
4,15 kr
Til butik
Pencil 0,5mm bnt grå/sort med gummigreb billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: MG9
Kategori: markeringspen
Farve: andet
EAN: 7392265515287
Varenr.: 1897008544
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PENCIL 0,5MM BNT GRÅ/SORT MED GUMMIGREB
5,74 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Stiftblyant | BNT Office | 0,5 mm | grå
8,05 kr
Til butik
Stiftblyant | BNT Office | 0,5 mm | grå billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Stiftblyanter Mærke: BNT Farve: Grå Størrelse: 0.5 mm 3 hurtige: Giver en konsekvent linjebredde Blyantspidsen er altid skarp, hvilket giver jævne og tydelige linjer Alsidigt skriveredskab anvendt af både studerende, tegnere, ingeniø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BNT
Kategori: Stiftblyanter
Farve: Grå
EAN: 7392265515287
Varenr.: 104706
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
BNT Pencil 0,5 mm lysgrå/sort
8,69 kr
Til butik
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Stiftblyant, 1 stk.
-14%15,95 kr
Før 18,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Stiftblyant - 1 Stk.
24,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pencil BNT 0,5mm lysgrå/sort m/gummi greb og viskelæder - (12 stk.)
43 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pencil 0,5Mm Bnt Grå/Sort Med Gummigreb
48,07 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pencil BNT 0,5mm lysgrå/sort m/gummi greb og viskelæder - (12 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pencil BNT 0,5mm lysgrå/sort m/gummi greb og viskelæder - (12 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt4,15 kr4,15 krKøb
2EL-GROSSISTEN5,74 kr5,74 krKøb
3Hertels Boresko8,05 kr8,05 krKøb
4Nova Nordic A/S8,69 kr8,69 krKøb
5Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby15,95 kr15,95 krKøb
6Gucca.dk24,95 kr24,95 krKøb
7CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb
8Billigelogvvs.dk48,07 kr48,07 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pencil BNT 0,5mm lysgrå/sort m/gummi greb og viskelæder - (12 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Pencil BNT 0,5mm lysgrå/sort m/gummi greb og viskelæder - (12 stk.) i 157 dage. Laveste pris i perioden er 3,4 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 8,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6 kr.

Den nuværende pris på 4,15 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Pencil BNT 0,5mm lysgrå/sort m/gummi greb og viskelæder - (12 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Pencil BNT 0,5mm lysgrå/sort m/gummi greb og viskelæder - (12 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 20264,15 kr
18. apr. 20265,1 kr
4. apr. 20264,15 kr
3. apr. 20265,1 kr
29. mar. 20264,15 kr
27. mar. 20265,1 kr
22. mar. 20264,15 kr
21. mar. 20263,4 kr
11. mar. 20264,15 kr
10. mar. 20265,1 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret