Gå til hovedindhold

Pearl N Fun Opbevaringsboks Til Perler - 34,5x21,5 cm - 28 Rum

pearl n funHåndarbejde og hobbyEAN: 5700137142202
Pris fra 44 krtil 99,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 55,95 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 14. maj

Sammenlign priser på Pearl N Fun Opbevaringsboks Til Perler - 34,5x21,5 cm - 28 Rum og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Opbevaringsboks med 28 rum 34,5x21,5x4,7 cm
44 kr
Til butik
Opbevaringsboks med 28 rum 34,5x21,5x4,7 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: TOYMAX
Kategori: Brevbakker
Farve: 4
Artikel nr.: 5700137142202
EAN: 5700137142202
Varenr.: 20121056
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Opbevaringsboks M/28 Rum 34,5x21,5x4,7cm
49,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Pearl N Fun Opbevaringsboks Til Perler - 34,5x21,5 cm - 28 Rum
64,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Pearl'n fun opbevaringsboks - 28 rum
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pearl N Fun Opbevaringsboks Til Perler - 34,5x21,5 cm - 28 Rum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pearl N Fun Opbevaringsboks Til Perler - 34,5x21,5 cm - 28 Rum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK44 kr83 krKøb
2Gucca.dk49,95 kr49,95 krKøb
3Kids-world.dk64,95 kr64,95 krKøb
4Legebyen DK99,95 kr138,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pearl N Fun Opbevaringsboks Til Perler - 34,5x21,5 cm - 28 Rum

PriceData har fulgt prisen på Pearl N Fun Opbevaringsboks Til Perler - 34,5x21,5 cm - 28 Rum i 139 dage. Laveste pris i perioden er 35,98 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 49,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Pearl N Fun Opbevaringsboks Til Perler - 34,5x21,5 cm - 28 Rum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Pearl N Fun Opbevaringsboks Til Perler - 34,5x21,5 cm - 28 Rum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202644 kr4 kr (8%)
23. maj 202648 kr1,95 kr (4%)
22. maj 202649,95 kr1,95 kr (4%)
18. maj 202648 kr4,05 kr (9%)
16. maj 202643,95 kr4,95 kr (13%)
14. maj 202639 kr10,95 kr (22%)
13. maj 202649,95 kr10,95 kr (28%)
12. maj 202639 kr7 kr (15%)
6. maj 202646 kr2 kr (4%)
5. maj 202648 kr1,95 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret