Gå til hovedindhold

EL-Grossisten PCE CEE vægudtag 16A 5p - 6h, IP44, Flush-mounted, Hvid

EL-GrossistenEludstyrEAN: 4015609000586
Pris fra 345 krtil 441,24 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 96,24 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 334 kr 6. mar.

Sammenlign priser på PCE CEE vægudtag 16A 5p - 6h, IP44, Flush-mounted, Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 345 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CEE Mondo Vgudtag 16A 5P IP44 GR RAL7035
345 kr
Til butik
CEE Mondo Vgudtag 16A 5P IP44 GR RAL7035 billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Elartikler Installationsmateriel CEE-stik og dser CEE vgstikdse
EAN: 4015609000586
Varenr.: 1418000536
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PCE CEE vægudtag 16A 5p - 6h, IP44, Flush-mounted, Hvid
345 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
PCE CEE vægudtag 16A 5p 6h, IP44, Flush-mounted, Hvid
396,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CEE Mondo Vægudtag 16A 5P IP44 GRÅ RAL7035
441,24 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
CEE Mondo Vægudtag 16A 5P IP44 GRÅ RAL7035
441,24 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PCE CEE vægudtag 16A 5p - 6h, IP44, Flush-mounted, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PCE CEE vægudtag 16A 5p - 6h, IP44, Flush-mounted, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK345 kr345 krKøb
2CS MEGASTORE DK345 kr384 krKøb
3vvsfittings.dk396,25 kr396,25 krKøb
4EL-GROSSISTEN441,24 kr441,24 krKøb
5EL-NETSALG441,24 kr441,24 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PCE CEE vægudtag 16A 5p - 6h, IP44, Flush-mounted, Hvid

PriceData har fulgt prisen på PCE CEE vægudtag 16A 5p - 6h, IP44, Flush-mounted, Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 326 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 339 kr.

Den nuværende pris på 345 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for PCE CEE vægudtag 16A 5p - 6h, IP44, Flush-mounted, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for PCE CEE vægudtag 16A 5p - 6h, IP44, Flush-mounted, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026345 kr1 kr (0%)
12. maj 2026346 kr1 kr (0%)
11. maj 2026347 kr1 kr (0%)
10. maj 2026348 kr1 kr (0%)
7. maj 2026347 kr1 kr (0%)
6. maj 2026348 kr1 kr (0%)
4. maj 2026349 kr3 kr (1%)
3. maj 2026346 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026347 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026348 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret