Gå til hovedindhold

Lian Li 207 - - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning - USB/Lyd

Lian LiComputerkomponenterEAN: 4718466015846
Pris fra 640 krtil 819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 179 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 503,25 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Lian Li 207 - - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning - USB/Lyd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 640 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li LANCOOL 207 White PC-Gehäuse
640 kr
Til butik
Lian Li LANCOOL 207 White PC-Gehäuse billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LAN207RW
EAN: 4718466015846
Varenr.: 1002745397
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li LANCOOL 207 - Kabinet - Miditower - Hvid
710 kr
Til butik
Lian Li LANCOOL 207 - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 160mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C, 2x USB 2.0 & lyd tilslutninger, 2 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 180 mm, max grafikkortlængde: 37.5 cm, medfølgende kabinetkølere: 2 x 140mm front / 2 x 120mm PWM bund, front panel: tempered glass, side vindue: mesh, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: G99.LAN207RW.00
EAN: 4718466015846
Varenr.: 3305380
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li 207 - - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning - USB/Lyd
784 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Lian Li LANCOOL 207, midi-tower, ATX, hærdet glas - hvid
799 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li Lancool 207 Hvid Kabinet - GEEKD.dk
805 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Lian Li LANCOOL 207, midi-tower, ATX, hærdet glas - hvid
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li 207 - - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li 207 - - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK640 kr640 krKøb
2Proshop DK710 kr749 krKøb
3CS MEGASTORE DK784 kr823 krKøb
4Boligcenter DK799 kr799 krKøb
5Geekd805 kr805 krKøb
6Vivas DK819 kr1.008 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li 207 - - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på Lian Li 207 - - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning - USB/Lyd i 170 dage. Laveste pris i perioden er 503,25 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 709 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 660 kr.

Den nuværende pris på 640 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Lian Li 207 - - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Lian Li 207 - - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026640 kr10 kr (2%)
15. maj 2026650 kr9 kr (1%)
17. apr. 2026641 kr137,75 kr (27%)
13. apr. 2026503,25 kr125,75 kr (20%)
22. mar. 2026629 kr11 kr (2%)
19. mar. 2026640 kr7 kr (1%)
8. mar. 2026647 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026648 kr21 kr (3%)
4. mar. 2026669 kr3 kr (0%)
28. feb. 2026672 kr31 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret