Gå til hovedindhold

PC kabinet - Gigabyte AORUS C700 GLASS ATX Full Tower, sort med vindue

GigabyteComputer – kabinetterEAN: 4719331552008
Pris fra 3.183 krtil 4.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.036 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.839 kr 5. mar.

Sammenlign priser på PC kabinet - Gigabyte AORUS C700 GLASS ATX Full Tower, sort med vindue og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3183 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AORUS C700 GLASS Tower ATX Sort
3.183 kr
Til butik
AORUS C700 GLASS Tower ATX Sort billede

Produktinformation

AORUS C700 GLASS - FT - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Audio/HDMI

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GB-AC700G
EAN: 4719331552008
Varenr.: 998405571
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
AORUS C700 GLASS Tårn ATX Sort Kabinet - GEEKD.dk
3.189 kr
Til butik
AORUS C700 GLASS Tårn ATX Sort Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at bygge gaming-kathedralen, der får alle til at stirre? 🎮 AORUS C700 GLASS er ikke bare endnu et kabinet - det er fundamentet for dit ultimative build. Med dobbelt hærdet glas-paneler og ekstreme udvidelsesmuligheder er dette hvor dine RGB-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4719331552008
Varenr.: 42814903517421
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE AORUS C700 GLASS - Kabinet - Tower - Sort
3.459 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet - Gigabyte AORUS C700 GLASS ATX Full Tower, sort med vindue
4.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet - Gigabyte AORUS C700 GLASS ATX Full Tower, sort med vindue
4.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PC kabinet - Gigabyte AORUS C700 GLASS ATX Full Tower, sort med vindue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PC kabinet - Gigabyte AORUS C700 GLASS ATX Full Tower, sort med vindue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.183 kr3.183 krKøb
2Geekd3.189 kr3.189 krKøb
3Proshop DK3.459 kr3.459 krKøb
4Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
5Vivas DK4.219 kr5.518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PC kabinet - Gigabyte AORUS C700 GLASS ATX Full Tower, sort med vindue

PriceData har fulgt prisen på PC kabinet - Gigabyte AORUS C700 GLASS ATX Full Tower, sort med vindue i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.779 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 3.185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.075 kr.

Den nuværende pris på 3.183 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for PC kabinet - Gigabyte AORUS C700 GLASS ATX Full Tower, sort med vindue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for PC kabinet - Gigabyte AORUS C700 GLASS ATX Full Tower, sort med vindue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.183 kr15 kr (0%)
27. maj 20263.168 kr14 kr (0%)
23. maj 20263.154 kr5 kr (0%)
14. maj 20263.149 kr23 kr (1%)
13. maj 20263.172 kr39 kr (1%)
12. maj 20263.133 kr1 kr (0%)
8. maj 20263.134 kr8 kr (0%)
7. maj 20263.142 kr5 kr (0%)
6. maj 20263.147 kr13 kr (0%)
5. maj 20263.160 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret