Gå til hovedindhold

OTL Paw Patrol Walkie-Talkie PAW PATROL

OTLPMR RadioerEAN: 5055371628471
Pris fra 228 krtil 279,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 51,95 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 219 kr 22. maj

Sammenlign priser på Paw Patrol Walkie-Talkie PAW PATROL og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PAW PATROL Digital Walkie Talkie
228 kr
Til butik
PAW PATROL Digital Walkie Talkie billede

Produktspecifikationer

Mærke: OTL
Kategori: PMR Radioer
Farve: 3
Artikel nr.: PAW295
EAN: 5055371628471
Varenr.: 20742754
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paw Patrol Walkie-Talkie PAW PATROL
-26%244 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Paw Patrol Walkie-Talkie PAW PATROL billede

Produktinformation

Et sjovt walkie talkie sæt til børn med deres yndlings tegneseriefigurer. Indbygget genopladeligt batteri, Indbygget lommelygte, Digital LCD-skærm, Rækkevidde op til 1000 m, Håndfri VOX-kommunikation, Børnene vil have uendelig sjov med disse walkie-talkies til at sludre med hinanden. Med en rækkevidde på mellem 2-1000 m har disse genopladelige walkie talkies digital skærm, indbygget lommelygte og brugervenlige trykknapper. Specifikationer, Højttalerdriver: 40 mm, Stik: 3,5 mm stereostik, Aftagelig mikrofon, Ekstra AUX-kabel, Dimensioner: 15,5 x 15,5 x 3 cm, Vægt: 175 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Paw Patrol
Kategori: Legetøj
EAN: 5055371628471
Varenr.: C71389
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
OTL Walkie Talkies - Paw Patrol
279,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paw Patrol Walkie-Talkie PAW PATROL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paw Patrol Walkie-Talkie PAW PATROL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK228 kr267 krKøb
2Teknikproffset DK244 kr293 krKøb
3Kids-world.dk279,95 kr279,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Paw Patrol Walkie-Talkie PAW PATROL

PriceData har fulgt prisen på Paw Patrol Walkie-Talkie PAW PATROL i 77 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 279,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Paw Patrol Walkie-Talkie PAW PATROL. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Paw Patrol Walkie-Talkie PAW PATROL de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026228 kr9 kr (4%)
22. maj 2026219 kr60,95 kr (22%)
13. maj 2026279,95 kr60,95 kr (28%)
24. apr. 2026219 kr25 kr (10%)
11. apr. 2026244 kr35,95 kr (13%)
18. mar. 2026279,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret