Gå til hovedindhold

Paw Patrol Gund Plush 15 cm - Tracker (6066491)

Paw PatrolTøjdyrEAN: 0778988456170
Pris fra 64,33 krtil 140 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 75,67 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Paw Patrol Gund Plush 15 cm - Tracker (6066491) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64.33 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paw Patrol Gund Plush 15 cm Tracker
64,33 kr
Til butik
Paw Patrol Gund Plush 15 cm Tracker billede

Produktspecifikationer

Mærke: Spin Master
Kategori: Plysdyr
Farve: 1
Artikel nr.: PAW-6066491
EAN: 0778988456170
Varenr.: 9114174
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paw Patrol Gund Plush 15 cm Tracker
68 kr
Til butik
Paw Patrol Gund Plush 15 cm Tracker billede

Produktinformation

Tag din yndlings kælne PAW Patrol-vovse med hjem til lege-redningsmissioner derhjemme! Med 15cm i højden er disse krammelige PAW Patrol plys alles foretrukne redningshunde med deres klassiske uniformer, forberedt til næste mission med præcise outfits fra den populære tegneserie. Alle ansigtsdetaljer, inklusive knurhår, øjne og mund, er broderede og sikre for børn fra 1 år og opefter. Alle GUND PAW Patrol plys kan overfladevaskes for nem og bekvem rengøring og leveres i en beskyttende polypose. Vælg mellem: Skye, Tracker, Liberty eller Everest. PAW Patrol, den populære animerede førskoleserie af Nickelodeon, er en flok med seks heltemodige vovser, ledet af en teknologikyndig 10-årig dreng ved navn Ryder. Sammen tager de på hæsblæsende redningsmissioner i Adventure Bay og lærer børn værdifulde lektioner om problemløsning og teamwork undervejs. Udforsk alle vores officielt licenserede GUND-plys og fuldend din egen PAWsome-kollektion! Fra 3 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Paw Patrol
Kategori: Bamser
Artikel nr.: 6066491
EAN: 0778988456170
Varenr.: 3157949
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Paw Patrol - Tracker Bamse - 15 Cm
-31%89,95 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Paw Patrol Bamse - 18 cm - Tracker
129,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Paw Patrol Tracker Bamse 15cm
129,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paw Patrol Gund Plush 15 cm - Tracker (6066491)
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paw Patrol Gund Plush 15 cm - Tracker (6066491) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paw Patrol Gund Plush 15 cm - Tracker (6066491) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK64,33 kr103,33 krKøb
2Proshop DK68 kr107 krKøb
3Gucca.dk89,95 kr89,95 krKøb
4Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb
5Eurotoys129,95 kr129,95 krKøb
6Teknikproffset DK140 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Paw Patrol Gund Plush 15 cm - Tracker (6066491)

PriceData har fulgt prisen på Paw Patrol Gund Plush 15 cm - Tracker (6066491) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 64,33 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 64,33 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Paw Patrol Gund Plush 15 cm - Tracker (6066491). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Paw Patrol Gund Plush 15 cm - Tracker (6066491) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202664,33 kr3,67 kr (5%)
18. maj 202668 kr21 kr (24%)
17. maj 202689 kr21 kr (31%)
16. maj 202668 kr21 kr (24%)
6. maj 202689 kr11 kr (14%)
1. maj 202678 kr11 kr (12%)
29. apr. 202689 kr11 kr (14%)
26. apr. 202678 kr11 kr (12%)
25. apr. 202689 kr23 kr (35%)
24. apr. 202666 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret