Gå til hovedindhold

PAW Patrol Brandredning: Rapid Reload brandbil med Marshall - lys, lyde og affyrer

Paw PatrolLegetøjEAN: 0681147106550
Pris fra 377 krtil 749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 372 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 229,99 kr 2. maj

Sammenlign priser på PAW Patrol Brandredning: Rapid Reload brandbil med Marshall - lys, lyde og affyrer og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 377 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paw Patrol Fire Rescue Deluxe brandbil (6072600)
377 kr
Til butik
Paw Patrol Fire Rescue Deluxe brandbil (6072600) billede

Produktinformation

Paw Patrol - Stor brandbil med lys, lyde og udtrækkelig stige, Spændende, Paw Patrol, legesæt med en stor brandbil med masser af sjove funktioner! Tryk på knapperne på toppen for at aktivere lys og lyde. Den udtrækkelige stige indeholder en vandkanon, der kan affyre projektiler, og lastbilen har plads til ekstra projektiler til hurtig genopladning. En sammenklappelig klo er placeret på siden, og den lille brandbil kan passe ind i den store og hurtigt rulle ud via rampen bagpå. Indeholder: 1 stor brandbil, 1 mindre køretøj, 1 figur, 10 projektiler, Dimensioner: Stor lastbil: ca. 50 x 13 x 26 cm, Figur: ca. 6,5 cm høj, Lille lastbil: ca. 12,5 cm lang, Batterier: 2 x AAA (demobatterier medfølger), Alder: Ikke egnet til børn under 3 år, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Paw Patrol
Kategori: Legetøjsbiler
EAN: 0681147106550
Varenr.: D30016
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paw Patrol Fire Rescue Deluxe Firetruck
439 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paw Patrol Fire Rescue: Rapid Reload Brandbil
447 kr
Til butik
Paw Patrol Fire Rescue: Rapid Reload Brandbil billede

Produktinformation

PAW Patrol Brandredning luksus brandbil - vær klar til redningsaktioner sammen med Marshall! Med den hurtige vandkanon er brandene hurtigt slukket. Marshall kan også hoppe ind i sit mindre køretøj og køre direkte ud på mission. Bilen har både lys og lyde og leveres med tilbehør. Fra 3 år. Batterier (2xLR03-AAA) medfølger.

Produktspecifikationer

Mærke: Paw Patrol
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: 6072600
EAN: 0681147106550
Varenr.: 3362980
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Paw Patrol Brandbil - 52 cm - Rapid Reload Fire Truck
569,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Paw Patrol Brandredning Deluxe Brandbil
729 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PAW Patrol Brandredning: Rapid Reload brandbil med Marshall - lys, lyde og affyrer
729 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PAW Patrol Brandredning: Rapid Reload brandbil med Marshall - lys, lyde og affyrer
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PAW Patrol Brandredning: Rapid Reload brandbil med Marshall - lys, lyde og affyrer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PAW Patrol Brandredning: Rapid Reload brandbil med Marshall - lys, lyde og affyrer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK377 kr436 krKøb
2CS MEGASTORE DK439 kr478 krKøb
3Proshop DK447 kr486 krKøb
4Kids-world.dk569,95 kr569,95 krKøb
5Legekæden729 kr729 krKøb
6Boligcenter DK729 kr729 krKøb
7Vivas DK749 kr828 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PAW Patrol Brandredning: Rapid Reload brandbil med Marshall - lys, lyde og affyrer

PriceData har fulgt prisen på PAW Patrol Brandredning: Rapid Reload brandbil med Marshall - lys, lyde og affyrer i 183 dage. Laveste pris i perioden er 229,99 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 342 kr.

Den nuværende pris på 377 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for PAW Patrol Brandredning: Rapid Reload brandbil med Marshall - lys, lyde og affyrer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for PAW Patrol Brandredning: Rapid Reload brandbil med Marshall - lys, lyde og affyrer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026377 kr62 kr (14%)
20. maj 2026439 kr137,66 kr (46%)
17. maj 2026301,34 kr11,01 kr (4%)
13. maj 2026290,33 kr
12. maj 2026290,71 kr
10. maj 2026290,33 kr10,5 kr (3%)
8. maj 2026300,83 kr5,5 kr (2%)
4. maj 2026306,33 kr126,67 kr (29%)
3. maj 2026433 kr203,01 kr (88%)
2. maj 2026229,99 kr76,34 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret