Gå til hovedindhold

Pavarų perjungimo rankenėlė Shimano XT SL-M8100 su spaustuku 12 greičių

ShimanoHovedtelefonerEAN: 4550170447823
Pris fra 349 krtil 435 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pavarų perjungimo rankenėlė Shimano XT SL-M8100 su spaustuku 12 greičių og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shimano Skiftegreb XT M8100 12 Speed
-30%349 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shimano Skiftegreb XT M8100 12 Speed billede

Produktinformation

Skiftegreb XT M8100 12s - højre Deore XT M8100

Produktspecifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Gearvælgere
EAN: 4550170447823
Varenr.: ISLM8100RAP
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shimano XT - højre skiftegreb- M8100 12 gear med klampe
388 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Shimano Skiftegreb Xt M8100 12s Højre - Cykel gearskifte
415,95 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Shimano Skiftegreb Xt M8100 12s Højre - Cykel gearskifte
415,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pavarų perjungimo rankenėlė Shimano XT SL-M8100 su spaustuku 12 greičių
435 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pavarų perjungimo rankenėlė Shimano XT SL-M8100 su spaustuku 12 greičių koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pavarų perjungimo rankenėlė Shimano XT SL-M8100 su spaustuku 12 greičių koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk349 kr349 krKøb
2Cykelpartner.dk388 kr388 krKøb
3MAXiPRO415,95 kr415,95 krKøb
4Bikepack.dk415,95 kr415,95 krKøb
5CS MEGASTORE DK435 kr474 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pavarų perjungimo rankenėlė Shimano XT SL-M8100 su spaustuku 12 greičių

PriceData har fulgt prisen på Pavarų perjungimo rankenėlė Shimano XT SL-M8100 su spaustuku 12 greičių i 150 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 415,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 396 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Pavarų perjungimo rankenėlė Shimano XT SL-M8100 su spaustuku 12 greičių. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Pavarų perjungimo rankenėlė Shimano XT SL-M8100 su spaustuku 12 greičių de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026349 kr50 kr (13%)
10. maj 2026399 kr12,95 kr (3%)
8. maj 2026411,95 kr12,95 kr (3%)
5. maj 2026399 kr12,95 kr (3%)
4. maj 2026411,95 kr12,95 kr (3%)
24. apr. 2026399 kr16,95 kr (4%)
23. apr. 2026415,95 kr16,95 kr (4%)
18. apr. 2026399 kr3,05 kr (1%)
1. apr. 2026395,95 kr3,05 kr (1%)
21. mar. 2026399 kr3,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret