Gå til hovedindhold

Patriot Memory Patriot Viper Venom RGB DDR5 series - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die E

Patriot MemoryRAMEAN: 0814914029589
Pris fra 3.187 krtil 3.749 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 562 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.000 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Patriot Viper Venom RGB DDR5 series - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die E og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3187 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Patriot Viper Venom RGB DDR5 series DDR5 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC
3.187 kr
Til butik
Patriot Viper Venom RGB DDR5 series DDR5 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC billede

Produktinformation

Patriot Viper Venom RGB DDR5 series - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC - sølv, mat sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PVVR532G600C36K
EAN: 0814914029589
Varenr.: 1000697508
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot Viper Venom RGB DDR5 series - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die E
3.580,94 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Patriot Viper Venom RGB DDR5 series DDR5 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC
3.749 kr
Til butik
Patriot Viper Venom RGB DDR5 series DDR5 32GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC billede

Produktinformation

Patriot Viper Venom RGB DDR5 32GB Kit 6000MHz CL36 On-die ECC Opgrader din gaming- eller workstation-oplevelse med Patriot Viper Venom RGB DDR5 32GB Kit. Dette high-performance RAM-kit med en imponerende hastighed på 6000MHz og lav latenstid på CL36 sik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0814914029589
Varenr.: 110262

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Viper Venom RGB DDR5 series - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die E koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Viper Venom RGB DDR5 series - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die E koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.187 kr3.187 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.580,94 kr3.580,94 krKøb
3Ultrashop3.749 kr3.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patriot Viper Venom RGB DDR5 series - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die E

PriceData har fulgt prisen på Patriot Viper Venom RGB DDR5 series - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die E i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.833 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 4.129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.473 kr.

Den nuværende pris på 3.187 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Patriot Viper Venom RGB DDR5 series - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die E. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Patriot Viper Venom RGB DDR5 series - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die E de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.187 kr383 kr (11%)
26. maj 20263.570 kr383 kr (12%)
9. maj 20263.187 kr1 kr (0%)
8. maj 20263.186 kr1 kr (0%)
1. maj 20263.187 kr187 kr (6%)
20. apr. 20263.000 kr60 kr (2%)
13. apr. 20263.060 kr444 kr (13%)
10. apr. 20263.504 kr385 kr (12%)
6. apr. 20263.119 kr64 kr (2%)
30. mar. 20263.183 kr65 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret