Gå til hovedindhold

Patriot Memory Patriot EP Series - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I

Patriot MemoryFlashhukommelseskortEAN: 0814914024805
Pris fra 387 krtil 469 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 218 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Patriot EP Series - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 387 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot EP Series - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I
387 kr
Til butik
Patriot EP Series - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I billede

Produktspecifikationer

Kategori: Hukommelseskort
Farve: 2
Artikel nr.: PEF256GEP31MCX
EAN: 0814914024805
Varenr.: 4661182
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot EP Series 256GB ADXC V30
413 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Patriot EP Series microSDXC 256GB 100MB/s
449 kr
Til butik
Patriot EP Series microSDXC 256GB 100MB/s billede

Produktinformation

Opdag Patriot EP Series microSDXC 256GB, en ideel løsning til opbevaring og hurtig adgang til dine data. Denne microSDXC-kort tilbyder en imponerende læsehastighed på op til 100MB/s, hvilket gør det perfekt til at optage video i 4K, tage billeder af høj k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hukommelseskort & Kortlæsere
EAN: 0814914024805
Varenr.: 83818
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MicroSDXC hukommelseskort 256 GB - Patriot Memory EP V30 A1 U3, Class 10
449 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MicroSDXC hukommelseskort 256 GB - Patriot Memory EP V30 A1 U3, Class 10
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot EP Series - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot EP Series - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK387 kr426 krKøb
2Proshop DK413 kr452 krKøb
3Ultrashop449 kr449 krKøb
4Boligcenter DK449 kr449 krKøb
5Vivas DK469 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patriot EP Series - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I

PriceData har fulgt prisen på Patriot EP Series - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I i 180 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 407 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 257 kr.

Den nuværende pris på 387 kr er 51% over normalprisen. Prisen er steget 24% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Patriot EP Series - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Patriot EP Series - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 256 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026387 kr37 kr (11%)
25. maj 2026350 kr1 kr (0%)
13. maj 2026349 kr58 kr (14%)
7. maj 2026407 kr97 kr (31%)
6. maj 2026310 kr2 kr (1%)
4. maj 2026312 kr2 kr (1%)
1. maj 2026310 kr59 kr (16%)
28. apr. 2026369 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026370 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026369 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret