Gå til hovedindhold

Patagonia Mens Retro Pile Vest (Beige (PELICAN W/SMOLDER BLUE) Large)

PatagoniaSkjorter og toppeEAN: 0198077463481
Pris fra 899 krtil 899,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 0,95 kr (0% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Patagonia Mens Retro Pile Vest (Beige (PELICAN W/SMOLDER BLUE) Large) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Patagonia Retro Pile Vest Pelican w/Smoulder Blue
899 kr
Til butik
Patagonia Retro Pile Vest Pelican w/Smoulder Blue billede

Produktspecifikationer

Mærke: Patagonia
Kategori: Beklædning
EAN: 0198077463481
Varenr.: 501811
Gå til Lystfisk DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Patagonia Retro Pile Vest-Pelican w/Smolder Blue (PNSM)-L
899 kr
Til butik
Patagonia Retro Pile Vest-Pelican w/Smolder Blue (PNSM)-L billede

Produktinformation

Patagonia Retro Pile Vest Den utroligt populære og tidsløse vest fra Patagonia. Den kan bruges til hverdag, men også som inderbeklædning når du skal på fisketur. Vesten er produceret i en 100% genbrugt Polartec polyester fleece, som er varm og utroligt behagelig at have på. Vesten har 2 håndvarmer lommer og en brystlomme.  Kommer i flere flotte farver. Størrelser: XS-XXL...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Patagonia
Kategori: Patagonia fleece Outlet
Vægt: 0.5g
EAN: 0198077463481
Varenr.: 22821-PNSM-L
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Patagonia Mens Retro Pile Vest (Beige (PELICAN W/SMOLDER BLUE) Large)
899 kr
Til butik
Patagonia Mens Retro Pile Vest (Beige (PELICAN W/SMOLDER BLUE) Large) billede

Produktinformation

Patagonia Mens Retro Pile Vest er fremstillet i blød, dobbelt-sidet shearling-fleece af 100 % genanvendt polyester og byder på komfort, varme og slidstyrke. Den gennemgående lynlås og høje krave giver fleksibilitet i forhold til ventilation og beskyttelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Patagonia
Kategori: Gaver under 1000 kr.
Farve: Beige (PELICAN W/SMOLDER BLUE)
Størrelse: Large
EAN: 0198077463481
Varenr.: 198077463481
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Patagonia Mens Retro Pile Vest, Pelican / Smolder Blue
899,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patagonia Mens Retro Pile Vest (Beige (PELICAN W/SMOLDER BLUE) Large) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patagonia Mens Retro Pile Vest (Beige (PELICAN W/SMOLDER BLUE) Large) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sportdres Fiskegrej.dk899 kr899 krKøb
2Lystfisk DK899 kr948 krKøb
3Friluftsland.dk899 kr899 krKøb
4Pro Outdoor899,95 kr899,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patagonia Mens Retro Pile Vest (Beige (PELICAN W/SMOLDER BLUE) Large)

PriceData har fulgt prisen på Patagonia Mens Retro Pile Vest (Beige (PELICAN W/SMOLDER BLUE) Large) i 118 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 899,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 899 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Patagonia Mens Retro Pile Vest (Beige (PELICAN W/SMOLDER BLUE) Large). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Patagonia Mens Retro Pile Vest (Beige (PELICAN W/SMOLDER BLUE) Large) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. mar. 2026899 kr
6. feb. 2026899,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret