Gå til hovedindhold

Patagonia Mens Lw Insulated Fjord Flannel Shirt (Brun (OUTDOOR: MOLASSES BROWN) Medium)

PatagoniaTøjEAN: 0196924406230
Pris fra 999 krtil 1.359,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 360,95 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Patagonia Mens Lw Insulated Fjord Flannel Shirt (Brun (OUTDOOR: MOLASSES BROWN) Medium) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Patagonia LW Insulated Fjord Flannel Skjorte Outdoor:Molasses Brown
-41%999 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Patagonia LW Insulated Fjord Flannel Skjorte Outdoor:Molasses Brown billede

Produktinformation

.

Produktspecifikationer

Mærke: Patagonia
EAN: 0196924406230
Varenr.: 79904
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Patagonia Mens Lw Insulated Fjord Flannel Shirt (Brun (OUTDOOR: MOLASSES BROWN) Medium)
-20%1.359 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Patagonia Mens Lw Insulated Fjord Flannel Shirt (Brun (OUTDOOR: MOLASSES BROWN) Medium) billede

Produktinformation

Lavet af blød, dog stadig holdbar 100% bomuld i børstet flannel med 80 g Thermogreen™ 100% genanvendt polyesterisolering. Denne lette isolerede Fjord Flannel-skjorte holder dig varm langt henad vejen, i en afslappet, tidløs stil. Fremstillet i en Fair...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Patagonia
Kategori: Fleece- og uldtrøjer til mænd
Farve: Brun (OUTDOOR: MOLASSES BROWN)
Størrelse: Medium
EAN: 0196924406230
Varenr.: 196924406230
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Pataginia Mens LW Insulated Fjord Flannel Shirt, Outdoor / Molasses Brown
-20%1.359,95 kr
Før 1.699,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pataginia Mens LW Insulated Fjord Flannel Shirt, Outdoor / Molasses Brown billede

Produktinformation

Patagonia LW Insulated Fjord Flannel Skjorte Patagonias Lightweight Insulated Fjord Flannel Shirt er en let og behagelig herreskjorte, lavet af blød men slidstærk 100% bomuld. Skjorten er foret med 80-g Thermogreen polyesterisolering, hvilket gør den vel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Patagonia
Kategori: Skjorter
Størrelse: M
EAN: 0196924406230
Varenr.: 211-20386-OMBN_54130

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patagonia Mens Lw Insulated Fjord Flannel Shirt (Brun (OUTDOOR: MOLASSES BROWN) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patagonia Mens Lw Insulated Fjord Flannel Shirt (Brun (OUTDOOR: MOLASSES BROWN) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sportdres Fiskegrej.dk999 kr999 krKøb
2Friluftsland.dk1.359 kr1.359 krKøb
3Pro Outdoor1.359,95 kr1.359,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patagonia Mens Lw Insulated Fjord Flannel Shirt (Brun (OUTDOOR: MOLASSES BROWN) Medium)

PriceData har fulgt prisen på Patagonia Mens Lw Insulated Fjord Flannel Shirt (Brun (OUTDOOR: MOLASSES BROWN) Medium) i 161 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.388 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Patagonia Mens Lw Insulated Fjord Flannel Shirt (Brun (OUTDOOR: MOLASSES BROWN) Medium). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Patagonia Mens Lw Insulated Fjord Flannel Shirt (Brun (OUTDOOR: MOLASSES BROWN) Medium) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026999 kr360 kr (26%)
28. maj 20261.359 kr360 kr (36%)
23. maj 2026999 kr360,95 kr (27%)
22. maj 20261.359,95 kr360,95 kr (36%)
20. maj 2026999 kr360 kr (26%)
19. maj 20261.359 kr360 kr (36%)
13. maj 2026999 kr360 kr (26%)
8. maj 20261.359 kr
29. apr. 20261.359,95 kr339,05 kr (20%)
28. apr. 20261.699 kr339,05 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret